Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Decathlon'dan Online Alışveriş Yapıldı Ürü Gelmedi.

Salih
09 Mayıs 15:30
336
Salih'in Teşekkür Mesajı
“Sorunum çözüldü teşekkürler”

TR2657651268 (MNG Kargo) sipariş numaralı siparişimde bulunan fresh&Black çadırım ve forclaz kamp matım tarafıma ulaşmamasına rağmen Decathlon uygulamasında teslim edildi olarak görünüyor. Kargo takip no su ile sorguladığımda daha yola çıkmadı olarak görünüyor. Kargo şirketi ile görüştüğümde bize kargo ulaşmadı diyorlar ( MNG Kargo Kocaeli). Decathlon müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kargodan geri dönüş yapılmasını bekliyoruz diyor. Decathlon müşteri hizmetlerine siz kargoyla arayın görüşün o zaman mağduruz diyorum, biz aramayız diyor sanki telefonun icadından haberi yok insanı zor durumda bırakıyorlar. Alışverişimden hiç memnun kalmadım. 12 gün geçmesine rağmen ilgilenen yok. Böyle büyük kurum olunmaz Decathlon.

MNG Kargo Decathlon'dan Online Alışveriş Yapıldı Ürü Gelmedi.
MNG Kargo Decathlon'dan Online Alışveriş Yapıldı Ürü Gelmedi.
09 Mayıs 15:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Salih
09 Mayıs 18:38

Sorunun MNG kargoda olmadığını Decathlon'dan ürün çıkışı yapılmadığı anlaşıldı ve tekrardan kargo yapılacak. Ancak yinede MNG Kargo'dan şunu beklerdim; madem ürün çıkışı yapılmadı niçin decathlonla iletişime geçip bildirmiyorsunuz insanlar bekliyor. Sonuç olarak ben seyahat planlamamı buna göre yaptım ve kamp malzemeleri, çadırım gelmediği için yanıma alamayacağım sipariş vereli 12 gün geçmiş mağdur ettiler. Memnun kalmadım yinede.

Salih
13 Mayıs 09:45

Sorunum çözüldü teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Takip Sorunu Yaşıyorum

Duygu
13 Haziran 18:51
77

MNG Kargo 1 Haftayı Geçti Hala Yolda Gözüküyor

Berkay
30 Nisan 22:56
150

Sinop MNG Kargo İademi Yola Çıkarmamış

Esra
30 Nisan 15:26
268
1

MNG Kargo İstinye'ye Şubesi Ürünü Kaybettiler

Barış
26 Mart 17:02
59
Benzer Şikayet Yaz