Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Decathlon'dan Online Alışveriş Yapıldı Ürü Gelmedi.

Salih
09 Mayıs 15:30
336
Salih'in Teşekkür Mesajı
“Sorunum çözüldü teşekkürler”

TR2657651268 (MNG Kargo) sipariş numaralı siparişimde bulunan fresh&Black çadırım ve forclaz kamp matım tarafıma ulaşmamasına rağmen Decathlon uygulamasında teslim edildi olarak görünüyor. Kargo takip no su ile sorguladığımda daha yola çıkmadı olarak görünüyor. Kargo şirketi ile görüştüğümde bize kargo ulaşmadı diyorlar ( MNG Kargo Kocaeli). Decathlon müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kargodan geri dönüş yapılmasını bekliyoruz diyor. Decathlon müşteri hizmetlerine siz kargoyla arayın görüşün o zaman mağduruz diyorum, biz aramayız diyor sanki telefonun icadından haberi yok insanı zor durumda bırakıyorlar. Alışverişimden hiç memnun kalmadım. 12 gün geçmesine rağmen ilgilenen yok. Böyle büyük kurum olunmaz Decathlon.

MNG Kargo Decathlon'dan Online Alışveriş Yapıldı Ürü Gelmedi.
MNG Kargo Decathlon'dan Online Alışveriş Yapıldı Ürü Gelmedi.
09 Mayıs 15:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Salih
09 Mayıs 18:38

Sorunun MNG kargoda olmadığını Decathlon'dan ürün çıkışı yapılmadığı anlaşıldı ve tekrardan kargo yapılacak. Ancak yinede MNG Kargo'dan şunu beklerdim; madem ürün çıkışı yapılmadı niçin decathlonla iletişime geçip bildirmiyorsunuz insanlar bekliyor. Sonuç olarak ben seyahat planlamamı buna göre yaptım ve kamp malzemeleri, çadırım gelmediği için yanıma alamayacağım sipariş vereli 12 gün geçmiş mağdur ettiler. Memnun kalmadım yinede.

Salih
13 Mayıs 09:45

Sorunum çözüldü teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

MNG Kargo Ve Müşteri Hizmetleri Sorumsuzluğu!

Sirilhan
10 Temmuz 12:57
54
"Sorunumda bana yardımcı olup çözüme kavuşturan ve beni bir daha şube ile görüşmek zorunda bırakmayan MNG müşteri hizmetlerinden Sinan beye çok teşekkür ederim"
4
Çözüldü

MNG İademi Teslim Etmedi

Selçuk
26 Haziran 17:20
174
"İlk aradığım çağrı merkezi hiç yardımcı olmadı fakat çözüm ekibinde ki arkadaşlar çözüm odaklıydı teşekkürler ayrıca teslimat şubesi albatros şubeye teşekkürler"

MNG Kargo Kaç Gündür Bekliyor

Serkan
23 Haziran 21:30
140

MNG Kargo Bunun Sebebi Nedir? Ben Neden Mağdur Edildim?

Afzeh
21 Mayıs 00:38
467
MNG Kargo Bunun Sebebi Nedir? Ben Neden Mağdur Edildim?
Benzer Şikayet Yaz