29 Ocak 2014 #2265001

MNG Kargo Çok İlgisiz!

MNG Kargo'ya şikayetlerimi aktardığımda biz kontrol edeceğiz denilip aradan günler geçmesine rağmen somut elle tutulur çözüme yönelik bir sonuç alamadık. Standart klasik cevaplar aldık, çağrı merkezini aradık 5 dk. hatta bekledik ulaşamadık tekrar aradım ulaştığımızda bana farklı bölge müd. numarası verip orayla görüşün deniliyor.


En son aradıklarında kargo gönderen firma eve değil şubeye gönderim yaptı denmiş o yüzden şubeden alın kargonuzu diyorlar, doğru değil firmayla ben görüştüm. Ayrıca bu sorunu iki kargo gönderiminde de yaşadım sorun giderilmedi.


Müşteri olarak memnuniyetsizliğimi siz değerli Sikayetvar.com takipcileriyle paylaşmak istedim. Bu konuyu takip etmeye devam edeceğim.

Ertuğrul 115 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul'un Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    Sorunun gerçekten giderildiğine kanaat getirirsem bu platformdan sorun çözülmüştür meilini atacağım zaten sayın şikayetvar.com takipcilerine önemle ...

  • MNG Kargo Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön