25 Temmuz 2014

MNG Kargo Ciddiyetsiz Kargoculuk!

21.07.2014 günü Eminönü şubeden Kartal şubeye gönderilmek üzere bir kargom verildi. Bilmediğim firma olmasına rağmen tamam dedim. Keşke demez olaydım. Eminönü'nden Kartal'a tam 2 günde şubeleri arayarak zor geldi. Neymiş kargo yanlış yere gitmiş. Ertesi gün bu sefer başka bir firma ile kargom gönderildi ve ertesi sabah elimdeydi.


Aradaki farkı görsünler diye söylüyorum. Şubeler gayriciddi. Kusura bakmayın bir yanlışlık olmuş deseler gam yemeyeceğim. Ama bana dedikleri bugün gelmezse yarın gelir demeleri. Hatta internet sitesinden durumumu bile anlatan mesaj yazdım ama nerede.


Neyse uzun lafın kısası bu işler öyle güzel reklam çekmekle olmuyormuş. Yaptığın işe saygı göstermekle oluyormuş.

Mehmet 1.367 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet13 Temmuz 2015

  Tam 1 sene bitti ama MNG Kargo denen firmadan arayan soran yok. Peki ben bu arada ne yaptım. 1 sene boyunca öncelikle alışveriş yaptığım sitelerdeki satıcıları MNG Kargo hakkında uyardım ve özellikle yüksek adetde satış yapan bazılarının MNG kargoyu bırakmalarını sağladım. Ayrıca oturduğum ilçede bu firmayı elimden geldiğince herkese gerek sözle gerek sanal ortam aracılığıyla anlatarak müşteri potansiyelinin düşmesini sağladım. Kaldıki büyük bir firmada çalışıyorum ve bu firmanın bile MNG kargoyu bırakmasını sağlamak MNG için büyük bir dezavantajdır. İnşallah bu ortamdada bu şikayetimi okuyan 1000 den fazla kişide ellerinden geldiğince aynı özveriyi gösteriyordur. Herkese çok teşekkürler.

 • Mehmet06 Ağustos 2014

  Bu şikayet nasıl çözüldü gösteriliyor. Hala kimse alamadı veya buraya cevap yazmadıki!!!

 • Mehmet06 Ağustos 2014

  Ciddiyetsiz bir firma. Sakın uzak durun.

 • MNG Kargo Temsilcisi25 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön