Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MNG Kargo Çiçek Siparişi ve Teslimat Sorunu

profile
Ugur
23 Ağustos 2023
218

MNG Kargo sipariş numaram 249078848963. 25 Temmuz 2023 tarihinde kızımla eşim, Yalova Armutlu 'da bulunan kayınvalidemin evine gittiler. Kızımın 27.07.2023 tarihinde doğum günü olduğu için 25 Temmuz'da ÇiçekSepeti ® firmasından bir ayıcık siparişi verdim. Kızım engelli olduğu için randevu alamadığımız için heyete Çözger ® için sokamıyoruz. Ancak engel durumu olduğu için doğum gününde sevinsin diye büyük bir ayıcık sipariş etmiştim. ÇiçekSepeti firması da MNG Kargo ile çalışıyormuş. Bana doğrulama, yani teslim kodu geldi. Mesaj olarak neyse, MNG'deki arkadaşlara adresi birebir belirtmeme rağmen üst katta 3 günlük ev tutup tatile gelen evin kapısını çalıp 'B** E*** siz misiniz? ' sorusuna evet yanıtı alınca sorgusuz olarak ve beni aramadan teslim etmişler. 

MNG'yi aradığımda 'çıkın üst kata bakın' dediklerinde değişik geldi. Kayınvalidem çıkıp yukarıda baktı, fakat evde kimse yoktu. Parasını verdiğim ürün başka bir adrese sorgusuz sualsiz ve teyitsiz olarak kapıyı açan küçük tanımadığımız bir çocuğa teslim ediliyor ve ortada yoklar. Tekrar tekrar arıyoruz, bizim suçumuz değil, sizi teyit için aramak zorunda değiliz diyorlar. Genel müdürlüklerini aradığımda ilgileneceğiz deyip kesinlikle dönüş yapmıyorlar. Parasında değilim, ama 6 yaşındaki engelli bir çocuğun özlemle hediye beklediği ve umudunu aldılar ve oralı değiller. Parasında değilim. Keşke verdiğim paranın 50 katı gitseydi, ama kızım üzülmeseydi, benden uzaktı ve bende bir şey beklediğini hissediyorum. 

Konuyla ilgileneceğinizi bildiğim için buraya yazıyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki bu konunun takipçisi olacağım, Hakem Heyeti'ne başvuracağım ve tazminat davası açacağım. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı ® İletişim Daire Başkanlığı'na konuyu bildirdim. Şu an konu araştırma sürecinde. Değerli zamanınızı ayırdığınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Gelişme
Gelişme

24 Ağustos 2023 12:17

Öncelikle merhabalar. Adım Uğur Erkan. MNG Kargo sipariş numaram 249078848963. 25 Temmuz 2023 tarihinde kızımla eşim, Yalova Armutlu 'da bulunan kayınvalidemin evine gittiler. Kızımın 27.07.2023 tarihinde doğum günü olduğu için 25 Temmuz'da Çiçek Sepeti firmasından bir ayıcık siparişi verdim. Kızım engelli olduğu için randevu alamadığımız için heyete çözger için sokamıyoruz. Ancak engel durumu olduğu için doğum gününde sevinsin diye büyük bir ayıcık sipariş etmiştim. Çiçek Sepeti firması da MNG Kargo ile çalışıyormuş. Bana doğrulama, yani teslim kodu geldi. Mesaj olarak neyse, MNG'deki arkadaşlara adresi birebir belirtmeme rağmen üst katta 3 günlük ev tutup tatile gelen evin kapısını çalıp 'Buket Erkan siz misiniz? ' sorusuna evet yanıtı alınca sorgusuz olarak ve beni aramadan teslim etmişler. MNG'yi aradığımda 'Çıkın üst kata bakın' dediklerinde değişik geldi. Kayınvalidem çıkıp yukarıda baktı, fakat evde kimse yoktu. Parasını verdiğim ürün başka bir adrese sorgusuz sualsiz ve teyitsiz olarak kapıyı açan küçük tanımadığımız bir çocuğa teslim ediliyor ve ortada yoklar. Tekrar tekrar arıyoruz, bizim suçumuz değil, sizi teyit için aramak zorunda değiliz diyorlar. Genel müdürlüklerini aradığımda ilgileneceğiz deyip kesinlikle dönüş yapmıyorlar. Parasında değilim, ama 6 yaşındaki engelli bir çocuğun özlemle hediye beklediği ve umudunu aldılar ve oralı değiller. Parasında değilim. Keşke verdiğim paranın 50 katı gitseydi, ama kızım üzülmeseydi, benden uzaktı ve bende bir şey beklediğini hissediyorum. Konuyla ilgileneceğinizi bildiğim için buraya yazıyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki bu konunun takipçisi olacağım, Hakem Heyeti'ne başvuracağım ve tazminat davası açacağım. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı İletişim Daire Başkanlığı'na konuyu bildirdim. Şu an konu araştırma sürecinde. Değerli zamanınızı ayırdığınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca şirket kaydıyla ilgili MNG Kargo'yu aradığımda eşimin arayarak kayıt oluşturmasını istiyorlar lütfen geri dönüş eşime yapılsın alıcı kişi eşim buket erkan iletişim numarası 0530 234 57 70

Saygılarımla

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 51 sn
MNG Kargo Logo
23 Ağustos 2023 23:46

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Benzer Şikayetler

1

MNG Kargo Argıncık Şube Ürünleri Keyfi Olarak Kabul Veya Reddediyor!

profile
Murat
13 Ocak
267

Bir monitör ve bilgisayar kasası satın aldım. Bu ürünleri bana MNG Kargo Argıncık şubesi teslim etti. Benim bulunduğum mahalleye bu şubenin hizmet verdiğini öğrendim. Aldığım monitör arızalı çıktı, kargoyu arayarak iade etmek istediğimi ve gerekli kodu kimden alacağımı sordum. Bana Trendyol'u aramam...

1

MNG Kargo Kargom Kaybolma Riski Taşıyor!

profile
Durmuş
29 Kasım 2023
517

24 Kasım'da kargomun şubede kalmasını ve dağıtıma çıkarılmamasını, şubeden teslim alacağımı söyledim, 'tamam' dediler. Daha yarım saat geçmeden dağıtım kodu geldi. Tekrar aradım, 'unuttuk' dediler. Şehir dışına çıkacağımı ve beklemekte olduğum bir kargonun ulaştırılmasını talep ettim, kurye telefon ...

MNG Kargo Kargom Kaybolma Riski Taşıyor!
MNG Kargo Kargom Kaybolma Riski Taşıyor!
5
Çözüldü

MNG Kargo İşini Doğru Yap

profile
Ahmet
14 Kasım 2023
124
"Çözüm hizmetleri birimi iyi ilgilendi teşekkür ediyorum yardımları için"
5
Çözüldü

MNG Kargo Çalışan Saldırısı Ve Mağduriyeti!

profile
Kübra
05 Kasım 2023
2.107
"Böyle bir çalışanı ben şikayet etmezsem kimse şikayet etmez ise marka itibarınız zedelenebilirdi. Bu denli ilgilenip sonuçlandırdığınız için teşekkür ederim. Hala sizinle çalışabiliyor olmaktan çok memnunum. Küçük işletmeme de yardımcı olduğunuz için Öncelikle yayalar şubesi Ebru hanım ve Ozan beye Çok teşekkür ederim. Ve geride kalan tüm ekibe teşekkür ederim."
MNG Kargo Çalışan Saldırısı Ve Mağduriyeti!
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 51 sn
Benzer Şikayet Yaz