Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Çamdibi Şubesinin Kötü Üslubu

Aslı
16 Mayıs 14:52
67
Aslı'nın Teşekkür Mesajı
“Şubeden memnun olmasamda çağrı merkezindeki Emine hanımın yakın ilgisi ve hassasiyeti için ayrıca teşekkür ediyorum”

İnternet üzerinden yaptığım alışverişe ait iade kargom ile ilgili MNG Kargo internet sitesi üzerinden randevu oluşturulmuş. Çamdibi şubesine yönlendirilme yapılmıştır; fakat adresimden kargo alımı yapılmamıştır. 'Gelinecek' denilerek mazeret üretilmiş ve randevulu olmasına rağmen 3 gündür alım yapılmamıştır.

MNG Kargo Çamdibi Şubesinin Kötü Üslubu
MNG Kargo Çamdibi Şubesinin Kötü Üslubu

Gelişme
Gelişme

16 Mayıs 14:59

İnternet üzerinden yaptığım alışverişe ait İade kargom ile ilgili MNG Kargo internet sitesi üzerinden 14.03.2024 tarihine adresten alım randevusu oluşturulmuş Çamdibi şubesine yönlendirilme yapılmıştır fakat şubenin adresten kargo alımını bir türlü yapmaması durumu sormak için aradığımızda gelinecek diyerek mazeret üretmesi ve randevulu olmasına rağmen 3 gündür alım yapılmamıştır. Kargo durumunu öğrenmek için şubeye giden eşime kendi sistemlerine böyle bir başvurunun olmadığını telefon ile arayınca bilgilerinin olduğunu adres bilgisin olmadığını söylenmiş eşimin kontrol edilebilirse sistemden görüleceğini söylemesi üzerine isminin Beril olduğunu söyleyen çalışanın işlerine karışmamasını ben buranın sorumlusuyum senin kargonu aldırmıyorum kimseyide göndermiyorum al kargonu hangi şubeye veriyorsan ver diyerek tehdit vari konuşmaya muhatap olunmuştur. Şube çalışanı ya da sorumlu olan kişinin şahsi yeri gibi davranması şubeye iletilen bilgiyi göz ardı etmeleri hiç yakışık almamıştır, sistemimize düşmedi denilen başvuru çağrı merkezi ile 16.05.2024 tarihi 12:54 saatinde sistemde adres ve başvurunun görüldüğü bilgi ile teyit edilmiştir. 3 gündür adresimden alınmayan ve nahoş bir diyaloğa maruz kaldığımız şube ve çalışanı Beril hanım ile gerekli uyarı ve yaptırımın yapılması alınmayan kargomun düzgün ve muntazam bir şekilde adresimden ivedilik ile alınmasını talep ediyorum. Sonuç hakkında tarafıma bilgilendirme yapılmasını istiyorum.

16 Mayıs 14:53 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Aslı
17 Mayıs 10:13

Şubeden memnun olmasamda çağrı merkezindeki Emine hanımın yakın ilgisi ve hassasiyeti için ayrıca teşekkür ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

MNG Kargo İade Şikayetleri

5
Çözüldü

MNG Kargo Kargonun Adrese Uğramadan İade Demesi

Ömer
03 Temmuz 2023 15:10
199

MNG Kargo Taşıma Sırasında Sağlam Sandalyelerimizi Kırdı

Adnan
24 Mayıs 08:45
82
MNG Kargo Taşıma Sırasında Sağlam Sandalyelerimizi Kırdı
MNG Kargo Taşıma Sırasında Sağlam Sandalyelerimizi Kırdı
MNG Kargo Taşıma Sırasında Sağlam Sandalyelerimizi Kırdı
5
Çözüldü

MNG Kargo Paketim Teslim Edilmeden İade Oluşturuldu

Busra
13 Ekim 2023 12:03
58
Tüm MNG Kargo İade Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz