Mng Kargo Çamdibi Şubesinde Bekleyen Kargom Günlerdir Yola Çıkarılmadı

Büşra Büşra1 hafta önce

Trendyol'dan almış olduğum ürünüm 8inde kargoya verilmesine rağmen hala elime ulaşmadı. Çamdibi şubesinde günlerdir bekletiliyor ve yaşadığım şehre hala daha kargolanmadı. Telefonla durumu hakkında bilgi almak için iletisim kurmaya çalışıyorum fakat hiçbir şekilde bağlantı kurulamıyor. Sekreter dışında bağlantı kuramıyorum. Soramıyorum. Neden ellerinde bekletiyorlar neden ulaştırmıyorlar öğrenmek istiyorum. 3saatlik yol için günlerdir ellerinde tutmalarının sebebi nedir?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

profile-icon Büşra 1 hafta önce

Ne zaman geri dönüş yapılacak? Hiçbir kargo firmasıyla böyle bir ulaşamamazlık iletişimsizlik sorunu yaşamazken MNG de bunu yasamak saçmalık. Size verilen urunu yazan adrese göndermek sizin isiniz değil mi zaten? Bunun dışında başka ne yapmanız gerekiyor ki? MNG Çamdibi şubesini uyarın satin aldığım urunu göndersinler.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Gülşen 1 hafta önce  

    Aynı şekilde ben de mağdurum. Çamdibi şubede ve hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Ben böyle vasat bir firma görmedim. Bir daha ürün alırken bakacağım kargo firması MNG ise asla!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler