28 Şubat
#11651728

MNG Kargo Çalışanları İşini Önemsemiyor!

Arkadaşlar eşimin hattını Vodafone' den Türk Telekom'a taşıdım kendim memnun olduğum için. MNG Kargo' ya kargo geldi. Eşimin numarasına ulaşamayınca adrese hiç gelmeden kaldırıp kenara atmışlar.


Almaya gidip hesap sorduğum da orada çalışan bayan arkadaşlar adresi bulamamış dedi ve kargoyu teslim edince üzerine adres belli değil yazmışlar. Ama kargonun üzerinde adresim çok net bir şekilde yazıyor. Hadi desem iyi dağın başında eyvallah samsunda merkezde oturuyorum ve adamlar ilk aradıklarında ulaşamayınca kaldırıp kenara atmışlar 4 gün önce gitmesek alamıyoruz ve dalga geçer gibi konuşuyorlar, hizmet sıfır.


Umarım MNG Kargo' ya da Türk Telekom' dan bir yetkili bunu görür ve bu rezalete bir dur der. Konuştuğum bir çok arkadaşım bu durumdan muzdarip. Adres. Samsun kiralık MNG şubesi.

Oğuzhan Oğuzhan 1.043 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi28 Şubat

    Merhaba; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları