MNG Kargo Büyükşehir Şubesi Çalışanlarının Kötü Üslupla Konuşması

Şule Şule1 hafta önce

Trendyol'dan vermiş olduğum sipariş evde olduğum halde kargo firması çalışanı kargomu teslim etmedi bunun üzerine bir sonraki gün kargomu almaya gittim ve bu ilk kez olmuyor defalarca bu durumla büyükşehir şubesinde karşılaştım. Benimle ilgilenen kişi gergin agresif bir üslupla ismimi sordu söyledim daha sonra kargomun ne olduğunu sordu yüksek sesli bir şekilde bende kozmetik olduğunu söyledim. Sonrasında bir gün önce evde olduğumu, fakat kargomun teslim edilmediğini söyledim.

Adam bağırarak etraftaki diğer çalışanlara dün kargoyu kim dağıtıma çıkardı güya evdeymiş teslim edilmemiş vs. Diye yalanla itham edercesine konuşmalar yaptı. Sonra geldi bağırarak neresi dedi. Bende söyledim, sonrasında saat 9 buçukta çıkarılmış evde bulunmadığın için teslim edilmemiş dedi. 

Ben de evde olduğumu ve hiçbir şekilde kargocu gelmediğini söyledim bağırarak adres bilgilerin eksik bak gibi hiçbir samimiyetim olmadığı halde gergin ses yükselterek bana gösterdi adres bilgilerim eksik olmadığı ve paketin üzerindeki Trendyol faturasında da net bir şekilde görünüyordu, hep alışveriş yaptığım bir site. Bende daha sonra üslubuna ve sesinin tonuna dikkat etmesini söyledim dahada yükseltti o yükseltince bende sinirlenip sesimi yükselttim giderken de saygısızlar dedim ve saldırırcasına bir kalkış yaptı. Arkadaşları onu tuttu.

 Gerekli birimlerin gerekli lemini yapmasını rica ediyorum. Daha önce de aynı firmada kargom kaybolmuştu ve teslim edildi diye gözüküyordu. Gerçekten çok kötü bir kargo şirketi. Bir çalışan olarak iş stresini de başka gerginliklerini de müşterisinden çıkarmaya hiç kimsenin hakkı yok. Böyle kişilerin çalıştırılmasını da doğru bulmuyorum.

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler