MNG Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

MNG Kargo Büyük Şehir Şubenizin İşletmecinizi Değiştirin

269görüntüleme
Murat
Murat 27 Kasım 2020 15:24

Hepsiburada' nın devamlı müşterisiyim. MNG Kargo ile yapılan gönderilerimin teslimatında devamlı şekilde büyük şehir şubesi ile sorun yaşıyorum. Bugüne kadar her gönderimi dağıtıma çıktı SMS ile bilgilendirip evde bulunamadı yalanı ile dağıtıma dahi çıkartmadan şubede bekletiyorlar. Daha sonra SMS gönderip 3 gün içinde şubeden alın diyorlar. Bu Pandemi sürecinde evden hiç çıkmadığımız gibi gelen bir kargo da olmamıştır. 

Devamlı şikayetçi olmaktan bıktık. Bu MNG gibi bir firmaya yakışmıyor. Büyükşehir şubeniz olması sebebiyle üçü MNG kurumsal kimliğine yansıyan bu şubeyi ya değiştirin ta da ceza vererek eğitin. Aksi takdirde gecikmeden dolayı uğradığım zarar ziyanlar için ve tazminat için yasal hakkımı kullanarak mahkemeye dava açacağımı buradan beyan ediyorum.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo27 Kasım 2020 17:03

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo
MNG Kargo27 Kasım 2020 17:38

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Murat
Murat28 Kasım 2020 13:25

Şikayetlere verdiğiniz cevaplar kalıplaşmış kelimeler ve çözüm üretmeyeceğinize işaret etmektedir. Çözümden ziyade Büyükşehir şubenizle köklü değişim gerçekleştireceğinizi söylemeniz, firmanızın prestiji, kariyeri, vizyonu ve misyonu için çok önemli olduğunu idrak etmenizi temenni ederim. Boş laflarla hemen hemen bütün şikayetlere kopyala yapıştır cevaplar yazarak geçirtirmeniz şubenizden farklı olmadığınızı göstermektedir.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler