MNG Kargo Bu 2 Kez Kargom Bana Haber Verilmeden İade Edildi

Mizgin Mizgin26 Ekim 02:50

Evde birilerinin olmasına rağmen ilk kargom hiçbir kargo takip numarası gönderilmedi üstelik haberimiz kargomun iade parası geldiği zaman oldu. Boşuna mı telefon numarası veya adres belirtiyoruz. 

Eve uğramadan iade işlemi nedir? İlkine bir şey demedim ama bu 2.kargomda aynı şekilde iade işlemi başlatılmıştır. Hiçbir mesaj veya iletişimde bulunmadan kargom iade ediliyor.

Boşuna kuryelere ücret ödeniyor çünkü dağıtım yapılmıyor. Evde olmama rağmen hiçbir şekilde eve gelinmiyor. Kargo ücretini almasını biliyorsunuz!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 26 Ekim 16:26

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 26 Ekim 10:13

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler