19 Nisan 2013 #1751962

MNG Kargo Böyle Kargo Şirketi Görmedim Ben!

DF 141273 Fatura nolu ürünlerim iki günde anca geldi fakat ürünlerin hepsi kullanılamaz halde 1.500 tl maddi zararım olduğu gibi kaybettiğim müşteride işin hediyesi ilgisiz bir firma ne ilgilenen var nede sorunu çözen şimdi otomatik mesaj yazarlar öylece kalır. Sizi Allah'a havale ediyorum ama bilin ki bu insanlar bu alengirli hareketlerinizle size daha iş vermez.


Sözde kargo sigortalı dönüş bile yapılmadı dönüş merkeze varıncaya kadar aradığım halde. Tüm personelinizi bence işten çıkarın yada hepsinin başına bir çoban verin bu kadar basit. Yarın tüketici hakem heyetine de başvuracağım.

Kubilay 39 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay20 Nisan 2013

    Detaylı bir şekilde araştırma yaptınız öylemi? peki bunu sözlü bilgi paylaşımını kiminle yaptınız sözde yetkili ???tarafınızca kimse beni arıyıp bir özür bile dilemedi siz neyin kafasını yaşıyorsunuz???gerçekçi olun gerçekçi ben farklı bir kargo şirketi çalışanı degilim kötülemek amaçlı reklamda yapmıyorum sizin beceriksizliğinizi bana veya firmama mal edemezsiniz.Sizle mahkemede görüşecegiz illa üzerine düş diyorsunuz ok üzerine düşüp sizinle uğraşacagım bukadar basit.

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön