Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Boyabat Şubeniz Hakkında Şikayet

profile
12 Mayıs
297

Boyabat'ta bulunan H** top. San. Tic. Lim. Şti. Tuğla fabrika ®sının ortağı ve yetkili müdürüyüm, yerimiz kasabanın 17 km. Dışındadır. Boyabat'taki bütün kargolar, bize gelen şehir içindeki M** tuhafiyeye teslim ederler. Sizde öyle yapın dedik. Sadece sizin kargo şirketi ilgilileri, kendilerini defalarca bilgilendirmemize rağmen, şirketinizin fabrika adresi teslimi ile aldıkları malzemelerimizi, bazen SMS ile bildirerek kargo şubesinden teslim almamız gerektiği tebliğ edildi. Bir defasında gelen kargomun çok ağır olduğu için şubeden teslim alınması mesajı aldım, şubeye giderek paketi alıp tartım. 1 kg. (kilogram) dan daha hafif olduğunu gördüm, yetkiliye çok ağır kriteriniz kaç kg. Diye sordum, ama cevap alamadım.

Birkaç defa aynı şeyler tekrar edince, kargo yetkilinize şahsıma ve Hisar top. San. Firmasına gönderilen kargoları teslim almamanız için ne gerekiyorsa yapın, şahsımı ve firmamı kara listenize alıp bizim kargolarımızı teslim almayınız dedik, değişen bir şey yok. Lütfen Zeki M** ve H** top. San. Tuğla fabrikasına gönderilen kargolarımızı teslim almayınız.

MNG Kargo Logo
12 Mayıs 09:48

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Yanlış Bilgi

profile
9 saat önce
-

Tüm kargo şirketleri adresi buluyor. Adres resmi daire zaten bulmama şansı yok ama akşam giriyorum takip numarasını alıcı hatalı teslim edilemedi. Ne güzel iş böyle gelmeyin adrese yazın sisteme alıcı hatalı Trabzon minihub işinize ekmeğinize saygınız olsun saygınız.

1

MNG Kargo Adrese Teslim Etmiyor

profile
3 gün önce
164

MNG Kargo adresime teslim edilmesi gereken masayı adresinizde yoksunuz diye yalan söyleyerek şubeden almamı bekliyorlar. Kocaman masayı taşıyabilecek bir aracım olsa neden adrese teslim için ayrıca para ödeyeyim. Acilen mağduriyetimin giderilmesini aksi takdirde yasal mercilerde işlem yapacağımı bil...

MNG Kargo Kargomun Gelmemiş Olması

profile
5 gün önce
136

MNG Kargo'dan siparişim eve gelmemesine rağmen teslim edilemedi yazıyor. Ayrıca geri satıcıya gönderilecek diyor. Kargomun yarın gelmesini istiyorum, yoksa satıcıya geri gönderilecekmis. Böyle iş mi olur? Daha önceki siparişlerimde de aynı sorunu yaşadım. Hep ben mi uğraşmak zorundayım? Adrese tesli...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 43 sn
Benzer Şikayet Yaz