Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Bir Türlü Gelmeyen Kargo

profile
29 Mayıs
184

Amazondan 17 Mayıs 2023 de bir ürün aldım. 22 Mayıs 2023 tarihinde MNG firmasına teslim edilen ürün hala elime ulaşmadı ve kargonun sistemlerine ulaşılamıyor. Defalarca aramama rağmen değil çözüm telefona bile bakmıyorlar. Sistemede anlık iyileştirme yapılıyormuş 3 gündür aynı şeyden bahsediliyor.

MNG Kargo Bir Türlü Gelmeyen Kargo
MNG Kargo Logo
29 Mayıs 11:54

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

MNG Kargo Yanlış Adrese Teslim

profile
2 hafta önce
102
"Bir sonraki kargo teslimatım sorunsuz gerçekleşti. Bu konuda şikayetim üzerine iletişime geçen ve destek olan Muhammed Bey' e çok teşekkür ediyorum. Gerçekten sürecin başından sonuna kadar ilgiliydi ve kendisi tekrar bir sorun yaşamam durumunda ulaşabileceğimi teyit etti. İşindeki sorumluluğu, ilgisi ve nezaketi için kendisine tekrar teşekkür ederim."

MNG Kargo Keyfi Dağıtım Yapmıyoruz

profile
2 hafta önce
125

MNG Kargo firmasını Antalya Manavgat şubesini kargolarımı evime getirmedikleri için şikayet ediyorum. Müşteri temsilcileri bile normal. İstetmiyorlarsa dağıtamazlar diyor. Böyle bir mantık var mı hayır kargoyu sadece a şehrinden b şehrine götürmek kargoculuk mu? Bunu otobüs firmaları yapıyor kargo f...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz