31 Ekim 2016 #6811798

MNG Kargo Bir Haftadır Teslim Edilemeyen Kargo!

Uzun uzadıya yazmama gerek yok diye düşünüyorum. Kargom günlerdir teslim edilmedi. Bunun yanı sıra, dün akşam aranıp paketimi bir dükkana bıraktıklarını söylediler. Benden izinsiz böyle bir şeyi nasıl yaparsınız dediğimde alıp getireceklerini söylediler. Tabi arayış o arayış, bir daha ne telefona çıktılar, ne geri aradılar. Çıkıp çevrede bıraktıklarını söyledikleri dükkanı aradım ve buldum, paketi de buldum ancak sorun şu ki paket bana ait değildi. Evimin 50 metre yakınına gelip, benim paketimi teslim bile etmeden gitmişlerdi. Satıcının geciktirmesiyle de birlikte ben bu ürünü 15 gündür alamıyorum. Alın tepe tepe kullanın, bıraktım artık peşini. Bir de bunu kapıma getirip verdikleri ''hizmet'' için kargo bedeli alacaklar benden biliyor musunuz?

Cansu 59 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Cansu Hanım, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.  Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

  • Cansu31 Ekim 2016

    Hala takip edilemeyen kargo olarak gözüküyor. Bayi ile görüştüm yetiştiremedik diyorlar. Bugün de getiremeyecekmişler güya. Kızınca da geçerken bırakırız diyorlar. Ben hayatımda böyle şey ne gördüm ne duydum. Bir de bu ''hizmet''e para ödeyeceğim ama haram olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön