24 Eylül 2018
Yorum Yap
#10944779

MNG Kargo Bıktım Artık!

416656454998 numaralı kargom için bugün “kargonuz dağıtıma çıkarılmıştır ama teslim edilememiştir, 3 gün içerisinde şubemizden alınız. ” diye mesaj geldi. İnsafsızlar, hastayım bütün gün evdeydim, bu şikayeti yazarken hala üzerimde battaniye yatıyorum ve evde olmadığımı söylüyorsunuz. Nasıl bir kandırma bu? Nasıl bir kargo şirketisiniz siz? Kargo şirketinizin hizmeti kargoyu adrese teslim etme değil, şehirler arası taşıma. Kargo değil MNG lojistik deyin kendinize siz. Her seferinde kapıma gelmiyor bu kargo evde yoksunuz deniliyor ve şubeden teslim alıyorum. Şubeden teslim almanın ücreti daha ucuzken, ben kapıdan almaya ekstra para ödüyorken, paramın karşılığı alamıyorum! Bıktım sizden, bıktım bıktım!

Dilan Dilan 268 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Dilan28 Eylül 2018

    Bu ikinci şikayetin ve hala bir çözüme ulaşılmadı! 20 Eylül günü Trendyol’dan sipariş verdim ve üç kargo halinde gelecekti siparişim. İlk kargom 24’ünde Kargoya kargom dağıtıma çıkarıldı. Ben o gün hasta olduğum için evdeydim. Bütün gün evdeydim. Ve kargonuz evde olmadığınız için teslim edilememiştir diye mesaj geldi. Bende artık sürekli tekrar eden bu durumdan sıkıldığım için şikayetvar. Com’a bir şikayet oluşturdum ertesi gün beni aradılar MNG Kargo'dan, ve kargonuz iki gün içerisinde teslim edilecektir Dilan hanım kusura bakmayın dediler. Bende teşekkür ettim ve olay çözüldü sandım. Kargom eve geleceği için iki gün bekledim ve gidip kargomu şubeden de teslim almadım. Sonra ne mi oldu? Kargom iade edilmiş. Birincisi kargo evde yoksanız bile ikinci kez kapınıza gelmek zorunda Dilan hanım dendi bana. Bırakın ikinci kezi kargom bir kere bile evime gelmedi. İkincisi ben kapıdan teslim almak için ödüyorum o parayı. Sonra ben MNG Kargo Buca Heykel şubesini aradım, telefonu bir beyefendi açtı “sizi bir dakika bekleteceğim” deyip telefonu kenara koydu. Bende beklemeye başladım ve tam olarak 7 dakika 32 saniye telefonda bekledim ve kenara koydukları telefonu alıp cevap vermediler. Unuttular sanıp telefonu kapattım tekrar aradımve her aradığımda telefonu meşgule attılar. Öncelikle buradan Trendyol'a sesleniyorum. Bir daha MNG kargoyla çalıştığınız için sizden hiçbir şey satın almayacağım. İkinci olarak da MNG Kargo'ya sesleniyorum. İcra ettiğiniz hizmeti bir an önce bırakın, böyle rezalet bir firma olamaz. Olmamalı. Bir daha MNG Kargo ile çalışan hiçbir mağazadan, firmadan ürün satın almayacağım. Asla! İade edilen kargomu istiyorum ve bunun içim bir kuruş daha ödemeyeceğim! Gerekirse bütün hukuki yollara başvuracağım.

  • Dilan26 Eylül 2018

    Konuyla ilgili MNG Kargo tarafından arandım ve kargomun evime teslim edileceği ile ilgili bilgi aldım fakat hala eve gelmedi kargom. Ne bir daha aradılar, ne kargom geldi! Gerçekten anlam veremiyorum. Bu kadar zor mu bir kargoyu adrese teslim etmek?

  • MNG Kargo Temsilcisi25 Eylül 2018

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları