sta-1-hoverYetersiz Çözüm

MNG Kargo Beykent Şubesi Çalışanın İşgüzarlığı Ve Saygısızlığı

Nursen Nursen4 hafta önce

Bugün 25 Eylül 2020 tarihinde adresime gelen kargo, eve teslim edilmemiş, site güvenliği kapısına bırakılmıştır. Ağır olduğu iddia edilmiş ki,3 adet paket halinde gelen kargonun tanesi tam 20 kg kedi kumu ihtiva ediyor. Görevli gelen çalışanla konuştuğumda limitin 30 kg olduğunu belirtti, ki paketler 20 kilogramlıktı ve daha önce MNG Kargo ve diğer kargo şirketleri evime kadar defalarca ulaştırmışlardı. 

Bunun dışında beni asıl rahatsız eden konu, üzerinde MNG tanıtma kartı ve MNG üniforması olmayan kişi sadece MNG aracını kullanmakla, ilgili şirkette çalışmakta olduğunu ortaya koydu. Son derece saygısız ve aldırmaz bir tutumla alıyorsanız alın, yoksa geri alacağım. Ben zaten görevli değilim, arkadaşa yardım ediyorum, limit 30 kilogram, ki paketler 20 kilogramlıktı içindekiler görünmekte ve kilogramları yazmaktaydı, vesaire diyaloglar geçti aramızda. Site güvenliği bunların tamamına şahittir. İsmi kendi beyanına göre barış aslan, kullandığı araç 34 hy 5575. İlgili çalışanın bu tutumu ve gerekçesi hakkında tarafıma geri dönüş yapılmasını ve bilgi verilmesini istirham ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nursen 4 hafta önce

Telefon ile geri dönüş yapıldı, fakat sadece araştıracağız demekle yetinildi. Henüz herhangi bir aksiyon veya cevap alınmadı.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler