27 Mayıs 2019
#12033785

MNG Kargo Bekletiyor Sürekli!

MNG Kargo'yu asla şahsım olarak tercih etmem çalışmakta olduğum firmada bile hiçbir şekilde çalışmadığımız ve daha önce bizi fazla mağdur eden bir firmadır. Şu an ise alışveriş yapmış olduğum Trendyol firmasının bu kötü kargo firmasından gönderi yapıldığı için 1 haftadır ürün bekliyorum ama gelir mi gelmez neden gelsin.


Kurye zaten size isminizle hitap edip tuhaf bir konuşma stili sergileyebilir firmanın aracı bozulur o gün kargo gönderilmez ve evde kimse yoktu denilir bir sürü yer aradıktan sonra araçlarının bozulduğu dağıtım yapamadıklarını öğrenirim.


Yarın mutlaka kargo gelir derler ancak kargodan ses seda yok. Hala kargom ellerinde bir haftadır kurye dolaştırıyor belki alıp kullandılar artık bilemiyorum bu kargo firmasından her şeyi beklerim. Bu kadar çok müşteri memnuniyetsizliğiyle ulaşılmak istenen hedef nedir acaba? Genel merkezlerini de aradım her şey aynı fark eden hiç bir şey yok.

Tc Tc 327 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi29 Mayıs 2019

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

  • MNG Kargo Temsilcisi29 Mayıs 2019

    Merhaba, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları