26 Ekim 2016 #6785617

MNG Kargo Bana Ürünüm Verilmedi

"Kargonuz dağıtıma çıktı" diye bilgilendirme mesajı geldi. İşten çıkmak üzere olduğum için MNG Unkapanı şubeyi aradım. Cibali'ye gidecek gelip alabilirsiniz denildi. "Eşim alabilir mi?" diye sorduğumda oradaki kendini bilmez kız "tabi soyadınız tutuyor" dedi. Ki henüz çalıştıkları yerin tarifini bilemeyecek kadar amatör! Kendim yola çıktım ve MNG Kargo'ya vardım. Paketimi sordum adımı söyledim. Tamam dendi. Ardından kimlik istediler. Kartvizitim, okul kartım, kredi kartlarım, her şey yanımda, kimliğim yanımda yoktu. Hepsinin üzerinde adım soyadım yazıyordu. T.C. kimliğimi söyledim rica ettim, bana gelen mesajı söyledim, numaramı da dahil. Adresi söyledim, ürünü söyledim bana ürünüm verilmedi. Oradaki bayan eleman ve o kendini bilmez adam İstanbul'da yaşıyorsunuz diye bana çıkıştı. Bakın! Benim ürünlerim her zaman çalıştığım kuruma geliyor ve güvenliğe teslim ediliyor. Nerede kimlik? Onca yolu geri döndüm. Dava açacağım.

Elif 233 Okunma

Cevaplar

  • Elif26 Ekim 2016

    Oraya kadar iş yorgunluğu ile gitmişim. Adımı soyadımı T.C. mi söylemişim adresi numaramı bana gelen mesajı göstermişim. İstanbul da yaşıyorsunuz di-diyen kendini bilmez bir adamla muhatap edilmişim. Ürünüm bana verilmedi.! O zaman iş yerime gelince nasıl kimliksiz teslimat yapılıyor sürekli? Neyin kafasınasındasınız siz? Eğer ilgilenilmezse gerçekten oradaki benimle resmen kafasına göre oyun oynayan kızı şikayet edeceğim! Sizi dinlemiyorumalamazsınız paketi diyen o adamıda! İşinizi doğru yapsınlar. İnsanları yormasınlar bu kadar hakka girilmez. Eşim alabilirmiş ona nasıl vereceklerdi. Egolarını tatmin etmek için beni oradan boş gönderdiler. Hemen ilgilenilmesini istiyorum! İşlerine geldiklerinde nasıl kafalarına göre iş yaptıklarını biliyorum.!

  • MNG Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Elif Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön