MNG Kargo Bağlıca Şubesinin Yalan Beyanı

Ekin Ekin23 Ekim 11:16

Bağlıca MNG Kargo şubesi ürünleri teslim etmeden kafasına göre iade ediyor ve sorulduğunda gönderici iade talebi açtı şeklinde yalan beyanda bulunuyor. Göndericiyi aradığımızda böyle bir şey olmadığı bilgisini alıyorum. Şubeye bu şekilde bir iade olmadığı şeklinde dönüş yaptığımızda karşıdaki hanımefendi üslupsuz, mesnetsiz bir şekilde "size şubede olduğuna dair mesaj geliyor gelip şubeden alsaydınız" cevabını veriyor (yalan beyan).

Diğer kargo firmaları adres bulunamadığı takdirde bunu mesaj ve eve not bırakma şeklinde müşteriyi bilgilendirmelerine rağmen MNG Kargo herhangi bir geri bildirimde bulunmadan kargoları kafasına göre iade ediyor. Ayrıca sanki pandemi döneminde değilmişiz gibi şubeye gelip kargonuzu alın demek ne demek? Bu Bağlıca MNG şubesi ile yaşadığımız tek problem değil. Adresimiz gayet bulunabilir bir konumda olmasına ve diğer kargo şirketleri ile problem yaşamamıza rağmen defalarca kez adresi bulamadıklarına dair geri dönüş bildirmeden kargolarımızı iade ettiler. 

Çalışanlarınızın koskoca bulvarın ortasındaki gayet açık bir adresi bulamamasına mı? Şubedeki hanımefendinin üslupsuz ve saygısızca telefonu yüzümüze kapamasına mı? Şikayet için aradığımız da adresiniz eksikmiş o yüzden geri gönderildi şeklinde çelişkili cevaplara mı? Şikayet açalım? Bu beceriksizliğin arkasındaki yüksek zekaya başarılarının devamını diliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 23 Ekim 17:05

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 23 Ekim 11:58

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler