MNG Kargo Atlas Şubesinin Sorumsuz Tavrı

Hakan Hakan22 Eylül 18:10

MNG Kargo üst yetkililerine buradan bu şikayeti iletiyorum. MNG Kargo'nun İstanbul ili Bağcılar ilçesinde bulunan Atlas Şubesinde bulunan U****adli müdürü ve kargoları teslim alan b*** adli çalışanından şikayetçiyim.

Bu şube ile firmamız için anlaşma yapmak adına şubeye gittik ilk etapta anlaşma 10 gün kadar bir sürede ancak onaylandı ve bu süre zarfına kadar zararına kargo göndermek durumunda kaldım. Oysaki 1-2 gün içerisinde lemler hal olacak şeklinde bilgi verildi. Sonrasında oranın Müdürü olan Uğur adlı şahıs insanlarla iletişimi eksik kurduğu, yüzüne bakmadığı için eksik bilgi vererek beni kapıda ödemelerimde de ödememi yanlış hesaplattırarak zarara sokmuştur. 

Burada yazmış olduğum kısımlar işlerin en basit kısmıdır. Sonrasında bana KDV dahil verdiği fiyattan 2,5 TL daha fazla bir sözleşme imzalatıp beni tekrar mağdur etmiş ve kardeşim bu ayı böyle idare et hakkını helal et şeklinde işi düzeltmeyip bir sonraki aya atma şeklinde yaklaşımda bulunmuştur. Ödemeyi benden haftalık olarak isteyen bu firma ödeme yaptığım halde benim rakamları hesaplamadığı mı düşünüp benden bir sonraki hafta paranın tamamını istemişlerdir. Orada bulunan b*** adli şahısla olan yazışmalar kayıtlarımda durmaktadır. 

Dekontu bulmasam ben ödemeyi tekrar yapmak zorunda kalacaktım. Bununla da bitmeyip benden habersiz o firmanın müdürü olan U*** adlı şahıs imza olmadan sözleşmemi kendi kafasına göre iptal etmiştir. Benim haberim bile bu durumdan yokken firmaya kargo götürdüğümde sizin sözleşmeniz iptal olmuş deyip benden yüksek kargo ücreti istenmiştir. Yaşanan tartışmaların ardından o günkü son ödememi o şubeye yapıp hiçbir borcum buraya daha var mı şeklinde sorduğum soruya borcunuz yok diye cevap verilmiş ve başka bir MNG şubesi ile anlaştığımda o günkü ödememin de hesaptan kasıtlı düşülmediğini fark ettim. 

Burada yalan beyanlar verilip izinsiz sözleşme iptal edilip üstüne gene ödeme yaptığım ve bu ödemenin o tarihli dekontu elimde kanıt olarak bulunmasına rağmen para hesaptan düşülmemiş ve zor durumda bırakılmam istenmiştir. Belki de bu ödemeyi sonradan fark etmesem ilerleyen senelerde bu şahısların sorumsuzlukları yüzünden karşıma başka rakamlar çıkacaktı. Elimde tüm mesajlar tüm dekontlar ve o şubenin kamera kayıtları da kendi ellerinde muhakkak vardır. MNG Kargo Genel Müdürlüğünden bu şube hakkında işlem yapmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 23 Eylül 12:27

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 23 Eylül 09:13

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler