Toplam çözüm sayısı
..
MNG Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MNG Kargo Artık Yeter,  Bu Kaçıncı Olay,Kaçıncı Çözümsüzlük!

287görüntüleme
Cihan
Cihan 21 Ocak 14:40

Herkesin sıklıkla yaşadığı sorunlardan biridir muhtemelen yazacaklarım. Bu kadar sorumsuz ve  kötü  ticaret anlayışıyla hizmet etmeye çalışan bu firmaya artık birileri dur demeli. İnternet alışverişlerimi yaparken özenle bu kargonun teslim edeceği yerlerden alışveriş yapmıyordum fakat bu sefer hata ile yaptım. 

1-MNG Kargo Konya Yazır Şubesi tarafından adresime teslim edilmesi gereken kargo teslim edilmedi. 2-MNG Kargo çağrı merkezini aradım bugün teslim edilecek deyip beni 3 gün oyaladılar. 3-MNG Kargo Yazır Şubesini telefonla aradım, defalarca bekletmeye aldılar, 3 gün boyunca sıklıkla aramama rağmen telefonu açmadılar.

4-MNG Kargo Yazır Şubesine gitmeye karar verdim. İnternette yazan ve daha önce de gittiğim adreslerine gittiğimde dükkanın kapalı ve boş olduğunu gördüm. Anladım ki taşınmışlar. O esnada tekrar internetten adrese bakıp aradım fakat adres aynıydı ve kargo yerinde yoktu. 5-Çağrı merkezini aradım adres bilgisi için, çağrı merkezi çalışanı yine bana eski adresi verdi. Kargo şubesinin taşındığından haberi yok, adresi yok, şube telefonu var cevap veren yok, yok yok. 6-Birilerine sorup soruşturup kargoyu buldum. Kargo müdürüne soruyorsun, neden teslim edilmedi, niye telefonlara bakmıyorsun diye adam doğru düzgün cevap vermeyi bırak ağzının içinde laf çeviriyor. Personel az, yeni taşındık. Aynı durumu burada da dile getirdim ama yetkili müdürden bir cevap veya bilgi alamadım. (Kargo şubesine gittiğimde içeride 3 çalışan vardı. Oldukça sakindi. Müdür bey çalışanları çaylarını içiyorlardı. Şubede beklerken çaktırmadan tekrar telefonlarını aradım yine bakmadılar.)

7-Kargonun üzerinde "Adreste böyle biri yok" diye not düşmüşler. Pandemi sürecinde evden çıkmamamıza rağmen nasıl olur da yaklaşık 3 yıldır aynı evde oturmama, pandemi sürecinde ve daha önceleri de internet üzerinden yaptığım alışverişleri evime getiren kargo taşımacıları evimi buluyor da bu MNG Kargo neden böyle bir şey yazıyor.  Ayrıca kargo olarak sen bu adrese kadar geldin de neden üzerinde telefon numaram yazmama rağmen arayıp sormuyorsun. Ben eminim ki sen adresime gelmedin bile. Adrese teslim ödeme bedeli kadar kargo ödemesi yapıyoruz, fakat kargoyu şubeden biz teslim alıyoruz. Bu  ticaret anlayışını bir an önce son bulmasını, bu kargo denen içi boş tenekeden ibaret olan işletmeye de gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

8-Çağrı merkezine defalarca kayıt bırakmama rağmen yetkili bir kişi aramadı. E daha saymakla bitmeyecek sebepler. Artık bir çözüm istiyoruz.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo21 Ocak 14:41

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Cihan
Cihan21 Ocak 14:57

Herkesin sıklıkla yaşadığı sorunlardan biridir muhtemelen yazacaklarım. Bu kadar sorumsuz ve aşağılık ticaret anlayışıyla hizmet etmeye çalışan bu firmaya artık birileri dur demeli. İnternet alışverişlerimi yaparken özenle bu kargonun teslim edeceği yerlerden alışveriş yapmıyordum fakat bu sefer hata ile yaptım. 1-MNG Kargo Konya Yazır Şubesi tarafından adresime teslim edilmesi gereken kargo teslim edilmedi. 2-MNG Kargo çağrı merkezini aradım bugün teslim edilecek deyip beni 3 gün oyaladılar. 3-MNG Kargo Yazır Şubesini telefonla aradım, defalarca bekletmeye aldılar, 3 gün boyunca sıklıkla aramama rağmen telefonu açmadılar. 4-MNG Kargo Yazır Şubesine gitmeye karar verdim. İnternette yazan ve daha önce de gittiğim adreslerine gittiğimde dükkanın kapalı ve boş olduğunu gördüm. Anladım ki taşınmışlar. O esnada tekrar internetten adrese bakıp aradım fakat adres aynıydı ve kargo yerinde yoktu. 5-Çağrı merkezini aradım adres bilgisi için, çağrı merkezi çalışanı yine bana eski adresi verdi. Kargo şubesinin taşındığından haberi yok, adresi yok, şube telefonu var cevap veren yok, yok yok...! 6-Birilerine sorup soruşturup kargoyu buldum. Kargo müdürüne soruyorsun, neden teslim edilmedi, niye telefonlara bakmıyorsun diye adam doğru düzgün cevap vermeyi bırak ağzının içinde laf çeviriyor. Personel az, yeni taşındık. Aynı durumu burada da dile getirdim ama yetkili müdürden bir cevap veya bilgi alamadım. (Kargo şubesine gittiğimde içeride 3 çalışan vardı. Oldukça sakindi. Müdür bey çalışanları çaylarını içiyorlardı. Şubede beklerken çaktırmadan tekrar telefonlarını aradım yine bakmadılar.) 7-Kargonun üzerinde "Adreste böyle biri yok" diye not düşmüşler. Pandemi sürecinde evden çıkmamamıza rağmen nasıl olur da yaklaşık 3 yıldır aynı evde oturmama, pandemi sürecinde ve daha önceleri de internet üzerinden yaptığım alışverişleri evime getiren kargo taşımacıları evimi buluyor da bu MNG Kargo neden böyle bir şey yazıyor. Ayrınca kargo olarak sen bu adrese kadar geldin de neden üzerinde telefon numaram yazmama rağmen arayıp sormuyorsun. Ben eminim ki sen adresime gelmedin bile. Adrese teslim ödeme bedeli kadar kargo ödemesi yapıyoruz, fakat kargoyu şubeden biz teslim alıyoruz. Bu aşağılık ticaret anlayışını bir an önce son bulmasını, bu kargo denen içi boş tenekeden ibaret olan işletmeye de gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum. 8-Çağrı merkezine defalarca kayıt bırakmama rağmen yetkili bir kişi aramadı. Ve daha saymakla bitmeyecek sebepler. Artık bir çözüm istiyoruz.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo22 Ocak 09:11

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler