13 Aralık 2013
#2170352

MNG Kargo Arnavutköy Şubesi Teslimat Yapmıyor!

3 yıldır Kayaşehir bölgesinde ikamet etmekteyim. Başakşehire bağlı bir yer ve burada binlerce kişi yaşıyor. Aynı yere diğer kargo firmları rahatlıkla teslimat yaparken MNG Kargo Arnavutköy Şubesi eve kadar teslimat yapmıyor.


Bir internet sitesinden alışveriş yaparken yanlışlıkla MNG Kargo firması seçili kalmış ve 3 gündür paket Arnavutköy şubesinde beklemekte. Beni arayan yetkiliye paketi geri göndermelerini söylememe rağmen bu işlem gerçekleşmedi. Binlerce kişinin yaşadığı bu yerleşim yerine gönderim yapılamaması ve benim paketi geri yollamaları isteğimin yerine getirilmemesi büyük bir ciddiyetsizlik. Bundan ötürü 3 günüm heba oldu.


İstanbul'da ki durumları böyle ise gerisini düşünemiyorum.

Ömer Ömer 62 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer14 Aralık 2013

    Kargo ücreti ödenen bir paketi MNG Kargo şubesinden ödemeli olarak tarafıma özel kurye ile iletilmesini istedim. Bir kargo firması için içler acısı bir durum olsa gerek. Olan gene müşterilere oluyor. Çözüm üretmede çok yavaşsınız.

  • MNG Kargo Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler