14 Mayıs 2014

MNG Kargo Anneler Günü Hediyemi Teslim Edemedi!

Sayın MNG Kargo İlgilisi;
11 Mayıs Anneler Günü için anneme gönderdiğim özel gönderi 4 gündür alıcıya teslim edilmemiştir. Adres/alıcı bilgisini oldukça net ve anlaşılır bir şekilde gönderinin üstüne yazmama rağmen tarafınızdan yanlış bilgi ve adres girilmiştir. Bundan dolayı da 4 gündür bekliyorum.


Bazı günler insanlar için özeldir. Yaşattığınız bu hayal kırıklığının, ciddiyet dışı alınan aksiyonların telafisini ve özrünü bekliyorum. 16.05.2014 Cuma günü de bizzat elden bu işlemle ilgili Tüketici Derneği'ne şikayetimi iletiyor olacağım.


Ayrıca Twitter'a da bana yaşattığınız durum ile ilgili mention atıyor olacağım. Geniş kitleler de bilsinler. En azından tüketiciyi dikkate almış ve farkında olursunuz.

Rahman 318 Okunma

Cevaplar

 • Rahman17 Eylül 2014

  Bana bu güne kadar ulaşılmadı ve hala MNG kargodan iade bedeli bekliyorum.Çözüm lütfen.

 • Rahman06 Haziran 2014

  Profesyonel olmayan,kurumsallık prensibine aykırı aksiyon alan ve müşterilerini ciddiye almayan,müşteri memnuniyetinin sağlanmadığı bir şirket.Sorunum çözülmedi.

 • Rahman06 Haziran 2014

  Sayın İlgili, Tarafınıza ilettiğim ve tamamen yanlış işlem yapılan gönderim için bir de dalga geçer gibi benden 25 TL aldınız.Bunu geri istediğimi çağrı merkezinizi arayarak belirttim.Ama hala geri dönüş olmadı.Acil dönüş ve para iadesi istiyorum. Saygılarımla

 • MNG Kargo Temsilcisi14 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön