Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MNG Kargo Ankara'dan Gelen Kargonun Geri Gönderilirken Alınamaması

profile
17 Mayıs
551

Ankara Atışan şubesinin gönderdiği araba motorunu aynı şekilde kapalı Sandıklı kutu olarak iade göndermek istediğimizde Çobançeşme şubesi yasaklı kargo olduğu için alamayacağını söyledi. Böyle olur mu? Gelirken getiriyorlar, gönderirken almıyorlar. Kargo 100 kg eşya getiren araçta gitti, kargoyla kaldım. Şubenin önünde.

MNG Kargo Ankara'dan Gelen Kargonun Geri Gönderilirken Alınamaması
MNG Kargo Ankara'dan Gelen Kargonun Geri Gönderilirken Alınamaması
MNG Kargo Logo
17 Mayıs 15:38

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

MNG Kargo Yanlış Kargo Teslim

profile
30 Ocak
595

Merhaba, Dolap uygulamasından sipariş verdim. 25 Ocak tarihinde Başkasına ait Ankara' ya gitmesi gereken bir ürün Akçay'a şubesine kadar gönderilmiş. ...

1

MNG Kargo Gökkuşağı Şubesi Sürekli Mağdur Ediyor Ve Çalışanlar Lakayıt

profile
12 Ocak
679

MNG, Ankara, Gökkuşağı şubesi her seferinde mağdur ediyor. Teslimata çıkmamış ürüne teslimata çıktı mesajı geliyor. Şube de çalışan sarı saçlı hanımefendi ile konuşuyorum. Niye böyle oldu diye kendisi inanılmaz bir rahatlıkla "ne fark eder zaten akşam 7 de teslim edecekler" diyor. O zaman belki ben ...

5
Çözüldü

MNG Kargo Şentepe Şube Memnuniyetsizliği!

profile
04 Ocak
153
"Müşteri temsilcisi gerçekten çok kibar çok ilgili bir beyefendi 2 gündür şikayetimle ilgili beni birkaç kez aradı her aşamasında bilgi verdi özür mahiyetinde benim adıma fidan dikimi sağladılar buradan temsilcinize tekrar teşekkür etmek istiyorum"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 28 dk 1 sn
Benzer Şikayet Yaz