Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Adresten Alım Sorunu

profile
10 Haziran
168

? MNG Kargo'dan 8 Haziran tarihinde adresime kurye çağırdım. 9 Haziran'da gelmeleri gerekirken gelmediler. Bugün 10 Haziran. Benim kargom acil olarak gitmeli. Eğer gelmeyecekseniz bunu müşterilere baştan söyleyin ki, boşu boşuna evde sabahtan akşama kadar sizi beklemeyelim. Peki bugün gelecek misiniz?

MNG Kargo Logo
10 Haziran 09:44

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

MNG Kargo Kargom Başka Birine Teslim Edildi

profile
17 saat önce
-
"Benimle iletişime geçen Muhammet bey'e gerçekten teşekkür ederim. Sorun çok kısa zamanda çözüldü. Benimle kısa zamanda iletişime geçerek sorunu giderdiğiniz için teşekkürler."

MNG Kargo Eve Teslim Yapmıyor

profile
19 saat önce
144

Trendyol'dan yapılan alışverişin ev adresine teslim edilmek üzere MNG Kargo Yalova ova şubesine ulaşan kargosunu eve getirmemekte ısrar ediyor şube. Bu MNG kadar utan*maz arlanmaz problemli uk*ala başka bir firma daha var mı bu ülkede? Hem adrese teslim parası alıyorsun hem de adrese teslim değil ge...

MNG Kargo Eve Teslim Yapmıyor
MNG Kargo Eve Teslim Yapmıyor

MNG Kargo'da Adrese Dikkat Edilmiyor

profile
23 saat önce
-

Trendyol aracılığı ile yaptığım alışveriş ürünüm MNG Kargo tarafından gönderildi. Trendyol'da ki ve satıcı firmadaki adresim aynı ve doğru olmasına rağmen MNG Kargo da yazılı adres oturduğum sitede fakat farklı bir daire ve blogu gösteriyordu. Bir hafta ara ile gelen iki ürünümde de aynı sorunu ya...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 56 sn
Benzer Şikayet Yaz