MNG Kargo Adresi Bilemiyor

Özlem Özlem26 Ekim 10:21

Ürün teslimata çıktı mesajı geldi. Hemen ardından adres yeterli olmadığı için şubeye gitti. Mesajı geldi. Hemen tel MNG arayıp durumu bildirdim. Evdeyim bekliyorum. Esenkent şubeyi aradığımda mesai bittiği mesajı geldi. 25.10.2020 cumartesi. Daha önce de aynısı oldu. 

Cumartesi mesai son zamanlarında bu mesaj geldi. Ve ürünümü alabilmek için 2 ay uğraştım. Esas sorun MNG'ye adresleri bilmiyor ya da bu şekilde kendi için kolay, bizim için zor yolu uyguluyor. Gökkuşağı Evlerinde oturuyorum. Bahçeşehir 1. Kısım mahallesinde. 5-6 yıl önce Ispartakule ye Bizimevler Gökkuşağı yapıldı. MNG Kargo Ispartakule‘de ki Gökkuşağına gidip adres yetersiz diyor. 1. Benim oturduğum site daha eski, 12 yıl 2. Adresimiz Bahçeşehir, diğeri ise Adres kayıtında Avcılar!

Birbirine yakın oldukları için diğerine de Bahçeşehir deniliyor ama adres kaydı esastır. MNG Kargo bunu bilmeli en azından haziran ayında benim başıma geldiği ve şikayet ettiğim için adresleri öğrenmeli. 26.10.2020 saat 10:15 şikayetime dönüş sağlanmadı.Evet acele ediyorum. Çünkü 2 gün içinde şubeden almazsanız iade edilir deniliyor. Daha önce bu durumu yaşayıp 2 ay sonra ürünüme kavuşmuştum.Bu arafa pandemi nedeniyle ve kendi sağlık nedenlerimle hiçbir şekilde evden çıkmıyorum. Ürünümü acilen adresime teslim edilmesini bekliyorum.

Gelişme :

31 Ekim 13:28

Geçen hafta gelmeyen;adres eksikliği sebep gösterilip, şubeden alınız mesajı geldi. Adres tam ve doğru sadece MNG iki siteyi karıştırıp yanlış adrese gitmiş. Durumu açıkladım. Buradan ve MNG müşteri hiz. Şikayet ettim. Kargom için şikayet oluşturdum. 1 hafta oldu kargom yok. Üstelik takipte ise adres yetersizliği nedeniyle iade edilmiştir mesajı çıktı. MNG müş. Hiz. Sistem çalışması olduğu için şu an cevap veremiyor. MNG Esenkent tel. 1 kez çalıyor ve kapanıyor. 1 haftadır böyle. MNG Kargo Esenkent MNG kargomu getir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Özlem 31 Ekim 13:31

1 haftadır bekliyorum. Çözüm yok. Kargomu istiyorum. 685583439100. Esenkent MNG lütfen telefonları açsın

MNG Kargo Logo MNG Kargo 27 Ekim 11:58

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 26 Ekim 10:34

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler