03 Mayıs 2013 #1777101

MNG Kargo Adrese Teslim Ürünü Şubeden Almam İsteniyor!

Bir internet firmasından ürün satın aldım. Fatura no: DH 24888 olarak adrese teslim ürünüm gönderildi. Beni Başakşehir Tümsan şubesi arayarak, ürünümün geldiğini ancak adresim olan Kayaşehire teslimat yapmadıklarını şubeden almam gerektiğini söyledi. Sebebini sorunca tekrar, Kayaşehire teslimatımız yok dedi.


Oysa ürünüm adrese teslim ve tümsan şubesi ile kayaşehir arası sadece birkaç km mesafede. MNG kargo müşteri hizmetlerini (4440606) üç dört sefer aradım her aramamda sizi aktarıyorum diyor sonra telefon kapanıyor.

Şamil 263 Okunma

Cevaplar

  • Şamil19 Temmuz 2013

    Şikayetimin üzerinden 3 aydan fazla zaman geçmesine rağmen, MNG kargodan tarafıma herhangi bir dönüş yapılmamıştır. MNG sadece siteye cevap göndererek, şikayeti cevaplandı olarak göstermekte, fakat müşterisiyle ilgilenmemektedir. Artık MNG ile çalışmam ve kimseye tavsiye etmem.

  • Şamil17 Mayıs 2013

    Şikayetemin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen mng den geri dönüş yapılmamıştır. Bir de dalga geçer gibi (göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz) yazmış. Ben ilgi gösteririm bundan sonra MNG ye :)

  • MNG Kargo Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön