Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

MNG Kargo Adrese Gelmeden Aradık Ama Bulamadık Yalanı!

Emre
14 Haziran 13:11
129
Emre'nin Teşekkür Mesajı
“Genel müdürlük olarak gayet ilgililer fakat çalışanlar üzerinde hakimiyet kurulup bu yaşanan olumsuzluklar önlenmeli. Göz göre göre şubenin yalan söyleyememesi gerekiyor. Dün şikayetim üzerine kargo teslim edildi, tekrar kargoyu getiren arkadaş evime gelmeden evde misiniz diye aradı. Yani evde olmasam tekrar gelmeyecekti. Açmasam bile telefonu eve gelip kapıyı çalmalı.”

Trendyol'dan bir kitaplık aldım ve MNG Kargo ile dağıtıma çıkarıldığı söylendi. Kurye 2 kez aramış beni fakat ulaşamayınca kargoyu kapıma gelmeye tenezzül bile etmeden götürmüş. Yani evimin yakınlarında arayıp adrestesiniz diye sormak için aramış ve daireme ulaşamayınca gelmemiş bile, halbuki kapımı çalsa evdeyim, hatta ben dahil 4 kişi evdeyiz. Şubeyi aradığımda kapıma geldiklerini söylüyorlar. Yani her seferinde kapıma gelmeden önce arayıp evde misiniz diye teyit eden kurye bu sefer dairemin önüne gelmiş kapıyı çalmış açmamışız ve üzerine aramış gitmiş. :) Gerçekten çok komikler. Bu sipariş çok küçükte değil (10 desi). Yani telefonla kargoculuk şirketi olmuş. Kardeşim telefonu açmak zorunda mıyım? Gelip çalacaksın kapımı her halükarda. Şubeyi arıyorum (Kavacık şube) hem saçma sapan konuşuyorlar hem yalan söylüyorlar. Arayan numarayı arıyorum kargo için aramışımdır deyip yüzüme kapatıyor bir de. :) Kapıma kesinlikle gelinmedi, bunu yeni bir sipariş verip kapıma gelmeden aradıklarını kanıtlayabilirim ama bu kanıt karşısında firma olarak siz ne yaparsınız merak ediyorum açıkçası?

14 Haziran 13:43 (Şikayetten 31 dakika sonra)
Emre
16 Haziran 14:28

Genel müdürlük olarak gayet ilgililer fakat çalışanlar üzerinde hakimiyet kurulup bu yaşanan olumsuzluklar önlenmeli. Göz göre göre şubenin yalan söyleyememesi gerekiyor. Dün şikayetim üzerine kargo teslim edildi, tekrar kargoyu getiren arkadaş evime gelmeden evde misiniz diye aradı. Yani evde olmasam tekrar gelmeyecekti. Açmasam bile telefonu eve gelip kapıyı çalmalı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

MNG Kargo Kurye Şikayetleri

5
Çözüldü

MNG Kargo İldem Şubesi Adrese Teslim Yapmıyor

Yeliz
03 Temmuz 10:49
11
1

MNG'DEN Kargo Alma Yarışı

Osman
31 Mayıs 20:16
151
MNG'DEN Kargo Alma Yarışı
MNG'DEN Kargo Alma Yarışı

MNG Kargo Kargomu Yine Kaybet

Bilge
21 Temmuz 2023 15:19
386
Benzer Şikayet Yaz