Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Adres Yetersizliğinden Kargom Teslim Edilmedi

Muzaffer
19 Mayıs 11:59
157
Muzaffer'in Teşekkür Mesajı
“Şikayet merkezinden arayan hanımefendi için çok teşekkür ederim emeklerine sağlık kargomu benden daha çok takip etti anlayışınız için çok teşekkür ediyorum”

Sürat Kargo aracılığıyla göndermiş olduğum kargo, adres yetersizliği gerekçesiyle tarafınıza teslim edilememiştir. Bu durumdan dolayı mağduriyet yaşamaktayım. Eğer MNG Kargo ile gönderim yapıldığını bilseydim, farklı bir tercih yapabilirdim. Ayrıca, iletişimde bulunurken kullanılan 'sakıncalı yazı' ifadesi konusunda da rahatsızlık duymaktayım. Öncelikle kargonun adrese teslim edilmesini talep ediyorum. Bu sorun çözüldükten sonra daha yapıcı bir iletişim kurmayı umuyorum.

19 Mayıs 11:59 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Muzaffer
21 Mayıs 13:34

Şikayet merkezinden arayan hanımefendi için çok teşekkür ederim emeklerine sağlık kargomu benden daha çok takip etti anlayışınız için çok teşekkür ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

MNG Kargo'dan İademi Yapmasını İstiyorum

Berçem
20 Nisan 14:53
328
5
Çözüldü

MNG Kargo Erzurum Nene Hatun Şubesi Sorun Yaşama

Ezgi
31 Temmuz 2023 10:23
394
"Kargoları teslim ettikleri için teşekkürler. Ancak 3 günün sonunda, sürekli aramalarımız sonucunda teslim edildi.cok umudum yoktu kargocular sürekli tutarsız konuştuğu için teslim edileceğinden ama sanırım buraya şikayet ettiğimiz için genel merkezden birinin ilgilenmesi sonucu teslim edildi."

MNG Kargo Başka Şahıslara Teslim Edilmesi

Rasim
30 Temmuz 2023 12:34
599
MNG Kargo Başka Şahıslara Teslim Edilmesi
MNG Kargo Başka Şahıslara Teslim Edilmesi
Benzer Şikayet Yaz