04 Kasım 2013

MNG Kargo Açılmış Koli ve Eksik Ürün!

Hizlial.com firmasından almış olduğum bagaj havuzu ve pas pas seti için MNG Kargo'yu seçmiştim ürün elime birkaç saat önce geldi. Ürünü hemen açtım ve kargo görevlisine eksik olduğunu söyleyerek tutanak tutulmasını istedim. Görevli de buna gerek yok, ben not düşerim yada şubeye gelmelisiniz dedi .Bunun üzerine MNG müşteri hizmetlerini aradım ve durumu ilettim. Beni Konya Bölge Müd. operasyondan Y** Bey'e aktardılar. O da sistemin bu şekilde işlediğini durumu firmaya iletmem gerektiğini söyledi.


Firmaya durumu ilettim ancak kutuyu tekrar inceleyince dikkatlice açıldığını fark ettim (ilk bakışta anlaşılmayacak şekilde) ve kafamda bazı şüpheler oluştu. EK:519608 fatura nolu teslimatı şikayet ediyorum.

Oğuz 69 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz18 Kasım 2013

    MNG kargonun ilgisizliğinin aksine hizlial.com firması konuyla yakından ilgilenmiş ve mağduriyetimi gidermiştir. Hizlial.com firmasına duyarlılığı ve sorunu çözüme kavuşturması nedeniyle teşekkür ediyorum. Bundan sonra internetten ürün aldığımda kargo tercih hakkım olduğu zaman MNG kargoyu seçmeyeceğimi ve yine kendim kargo yollarken bu kargo firmasını kullanmayacağımı özellikle belirtmek istiyorum. Saygılarımla.

  • Oğuz05 Kasım 2013

    Firma yetkilileri tarafından arandım ve durumu açıklayan bir dilekçe ve sevk irsaliyesi ile tazmin için taraflarına başvurmamı istediler. Dilekçemi hazırlayıp göndereceğim bakalım ne çıkacak. Bu arada hizlial.com'ada durumu ilettim onlarda paketlemedeki kamera kayıtlarını inceleyip tarafıma dönüş yapacaklarını söylediler.

  • MNG Kargo Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön