20 Ocak 2014 #2243504

MNG Kargo Abidinpaşa Şubesinden Herkesten Şikayetçiyim!

Bu sabah MNG Kargo Abidinpaşa şubesine gelen DC765572 kargom için şube müdürü aradı... Gel kargonu şubeden al diye! Ben onlara adrese bırakmasını sadece rica ettim ama şube müdürü sanki MNG Kargo kendisininmiş gibi getiremem alacaksın yoksa iade ederim! dedi.


Taksi tutup almaya gittim bayan personel ağzında sakız müdürüm H**** bey geldi dedi kimliğimi evde unuttuğum için almadım geriye gittiğimde ise kolimi yırtık teslim aldım.


Biz şube müdürünün adını bilmediğimiz için kardeş dedik şube müdürüne kardeş demeyecekmişiz o şube müdürüymüş herhalde teyze, dayı, hala diyeceğiz rahatsız olmuş kendisi. Ben kendisini zaten pazartesi Cumhuriyet Savcılığına da şikayet edeceğim!

Harun 64 Okunma

Cevaplar

 • Harun24 Ocak 2014

  SAYIN YETKILILER BEN HALA DONUS ALAMADIM

 • Harun24 Ocak 2014

  Firma kurumsal ama bana hıc bır sekılde donus bıle yapılmadıı yarın gene kargom gelecek bu sefer eve ıstedım bakalım teslım edecekler mı?

 • Harun20 Ocak 2014

  Tarafimiza hala donus yapilmadi

 • MNG Kargo Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön