MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

MNG Kargo 6 Aydır Tazmin Ödemesini Yapmıyor

702
Gökhan
Gökhan 07 Aralık 2022 16:27
videoplayer-icon

MNG kargoyla 6 ay önce 2 adet ürün (televizyon) gönderdik. Ürünlerden 1'i kargo taşıma esnasında hasar gördü. Hasarla ilgili görüntüler teslimatın hemen sonrasında videoyla kayıt altına alındı. Varış şubesi de söylediğine göre tutanağı tuttu ®. Ama şirket kuralları gereği bunu bizimle paylaşmıyorlar. İşi yokuşa sürecek ya o yüzden. Müşterimizi mağdur etmemek için yeni ürünün gönderimini sağladık. Hasarlı ürünün tazmin işlemlerinin yapılması için defalarca MNG Kargo'ya sözlü ve yazılı talepte bulunuldu. Ürüne ait tüm bilgiler (fatura, irsaliye, fotoğraf, video) kargoya iletildi. Arabulucu görüşmeleri dahi yapıldı. Buna rağmen MNG Kargo tazmin ödememizi yapmıyor.

Giden Kargo Numarası: 317748898629(hasar oluşan) Gelen Kargo Numarası: 273556345808(hasarlı ürünü geri gönderirken oluşturulan takip numarası, ürün kargo şirketinde beklemektedir. Bizim tarafımızdan teslim alınmadı)

Bu şirketle çalışan ya da çalışmayı düşünen varsa bir an önce bu fikrinden vazgeçsin. Eğer ürününüz kargoda hasar görürse yandınız. En az 6 ay uğraşmanız gerekecek ve ödemenizi hiçbir şekilde yapmayacaklardır.

Ek olarak; gönderdiğimiz ürünler orijinal açılmamış paketlerinde garantili ve faturalı ürünlerdir. Hasar gelmesini önlemek amacıyla ekstra patpat poşete de sarıldı.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo07 Aralık 2022 16:43
Gökhan
Gökhan09 Aralık 2022 09:36

Merhabalar, Şikayeti açtığım gün MNG Kargo tarafından arandım fakat arayan temsilcinin telefonu konuşurken sürekli kesiliyordu, kapatıp tekrar aramasını rica ettim. Tabii ki geri aramadılar. Ertesi gün aramışlar o an duymadım açamadım telefonu akabinde müşteri hizmetlerini aradım, MNG Kargo tarafından arandığımı tekrar aramaları gerektiğini söyledim, mümkünse bana bir iletişim numarası verin şikayetimle ilgilenen kişiyi ben direkt arayayım dedim. Ama dünde iki türlüde geri dönüş yapılmadı.

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
118
6 gün önce
profile
Elif'in Teşekkür Mesajı
 • 5 gün önce

“A*** Hanım ilgisinden dolayı teşekkür ederim”

MNG Kargo Teslimat Ve Üslup

MNG Kargo şirketler arasında en kötüsü bir şirket anlaşma yaparken gönderi yaparken lütfen secim MNG yapmayın. İnternetten bor ürün aldım anlaşma MNG ...

profile
135
6 gün önce

MNG Kargo Aktarma Merkezi, Kargomu Yanlış Şubeye Gönderdi.

N11'den vermiş olduğum sipariş 24.01.2023 tarihinde saat 17:44'te MNG Kargo'ya teslim edilmiş. Kargo değişikliği benim için kötü bir sürpriz oldu. Çünkü MNG Kargo ile her defasında sorun yaşadığım için ( ya yanlış teslimat şubesine gönderildi, ya da aktarmada unutuldu) tercih etmiyorum. Eğer Kargo ş...

profile
476
1 hafta önce
profile
Leyla'nın Teşekkür Mesajı
 • 4 gün önce

“Çözüme ulaşıldı. Teşekkürler...”

MNG Kargo'dan Şikayetçiyim

Trendyol'dan ürün aldım 3 ay önce Ekim ayında teslim edildi gözüktü. Trendyol'u arayıp şikayet kaydı oluşturdum ürün elime gelmediği halde teslim edil...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Emre
Emre
 

Yasal yollara başvurun son kuruşuna kadar zararınızı faiziyle birlikte alin