23 Ocak 2014 #2251970

MNG Kargo 500 Metre Mesafeden Üç Gündür Kargomu Getiremedi!

Gold Bilgisayarın sipariş verdiğim gün anında MNG Kargo'ya teslim ettiği, DC 985237 fatura no'lu kargom, tam üç gündür 500m. uzağımdaki şubede bekletiliyor. İnternet sitesinde önce L**** Ö. isimli kuryeye iki gün zimmetli kalan paketim bugün de M***** G.'ya zimmetlenmiş.


Beni üç gündür eve hapseden bu sorumsuz insanlara ulaşıp da "kardeşim paketim nerede, ne zaman teslim edeceksiniz" demek için günlerdir 0212 471 17 37 ve 38 no'lu telefonu arıyorum, ama telefonlar ya meşgul, ya da çalıyor fakat açılmıyor.


Durumu 444 0606 no'lu hatta da iki kere bildirip, her seferinde gün içerisinde teslimat sözü almama rağmen hiçbir tepki alamadım.

Alper 88 Okunma

Cevaplar

  • Alper26 Ocak 2014

    MNG kargo isimli firmadan kesinlikle uzak durulmalı, hem zamanınız boşa gider, hem de boşu boşuna siniriniz bozulur

  • Alper23 Ocak 2014

    bugün sonunda gidip kendim şubeden teslim aldım paketi, özür beklerken, "bana bak topraam, biz de burda etapları bitirmeye çalışıyos, bitmedi napalım yani beklediysen" gibi bi tepki aldım, (şikayetimde adı geçen leven isimli kişiden), daha sonra şikayetimde adı geçen mustafa isimli şube müdürüne yöneldim, kendisi bu konuşmaya şahit de oldu zaten, ve "yapabilceğimiz bir şey yoktu" deyip sırıtmakla yetindi. Bu işi yapamıyorsunuz bellki kardeşim, hiç uğraşmayın...

  • MNG Kargo Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön