12 Nisan 2013 #1738760

MNG Kargo 2 Günde Teslim Edilemeyen Kargo!

DD978257 nolu kargoyu 2 gün geçmesine rağmen hala teslim edemediler şubeyi arıyorum suçlu benmişim gibi yok bugün teslim olmaz yarında öğleden sonra belki getirirler deniyor. 2 gündür neymiş adres eksikmiş o yüzden teslim olmamış ve daha önce 2 kez teslimat yapıldı aynı adres'e Bursa bölgeyi aradım bir bayan çıktı sağolsun döneceğim dedi ne dönen var ne başka bir şey.


Umarım kapanmaz ben gidip şubeden kendim teslim alacağım 19:30 a yetişebilir isem. Kim sorarsa kapıya teslimat diye beklerken koştura koştura belki ben teslim alabileceğim kargomu! Ayrıca aramasak ne arayan var ne soran alıcıya ulaşamazsan bile çok iyi biliyorum işleyişi çıkış şubesinin gönderici firmaya bilgi vermesi gerekir!

Mahir 20 Okunma

Cevaplar

  • Mahir15 Nisan 2013

    Bir görevli aradı gerekli araştırmalar yapılacak ve önlemler alınacak dedi kapadık telefonu. Ne oldu şimdi sorun çözüldü!! Hiçte öyle değil yine eksik bilgili kargoyu teslim alacaklar nasılsa peşin ödemeli diye yine biz alıcı taraf mağdur olup sırf acelemiz olduğundan gidip şubeden biz alacağız ürünü! MNG Kargoyu kullanmama ihtimalim olan her seçenekte kullanmayacağım hiç gerek yok hiç! Ben kargoyu aldıktan sonra , ben buraya şikayet yazdıktan sonra aramayın !! Ben bölge müdürlüğünüzü aradığımda ilgilenin ve müşteriyi mağdur etmeden teslimatı sağlayın ki o zaman size kaliteli diyelim!

  • MNG Kargo Temsilcisi13 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön