Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo 1 Haftayı Geçti Hala Yolda Gözüküyor

Berkay
30 Nisan 22:56
164

N11 üzerinden almış olduğum ürün 1 haftayı geçti hala yolda olarak gözüküyor hiçbir ilerleme yok. MNG Kargo takip numaram : 477660206453 bir kargo nasıl bu kadar uzun süre yolda gözükür anlayamıyorum. N11 deki satıcıyla irtibata geçtiğimde kargoya verdik. Lütfen kargo şirketiyle iletişim kurun dendi. MNG Kargo beni çok mağdur etti.

30 Nisan 22:56 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

2

MNG Kargo Eksik Bilgi Düzeltme Mücadelesi!

Sezai
14 Mayıs 11:36
749
5
Çözüldü

MNG Kargo Aramadan Kargomu Geri İadeye Gönderiyor,

Zehra
27 Aralık 2023 18:09
463
"Sorunu MNG Kargo'ya aktardığımda hemen yardımcı oldular ve kısa süre içinde de aradılar, sorunumu çözdüler. Bir daha bu markayı tercih eder misiniz sorusuna ''hayır'' dememin sebebi ise daha sonralarında yine aynı sorunu yaşayacağımı düşünmemdir. MNG Kargo müşteri iletişim ve sorun çözümünden son derece memnun kaldım fakat bazı kuryeler ve şubelerde sorun devam edebilir. Sorunumu çözdüğünüz için teşekkürler:)"
MNG Kargo Aramadan Kargomu Geri İadeye Gönderiyor,
Benzer Şikayet Yaz