19 Aralık 2017
Yorum Yap
#9920174

MNG  Başakşehir Kargomu Getirmiyor!

MNG Kargo Başakşehir şubesi her seferinde eve geldiğini iddia edip kargomu getirmiyor! Her seferinde evde kargoyu bekliyor oluyorum ama kapım çalınmıyor bile Bir de kargonuzu yarın gelip şubeden alın diye mesaj atıyorlar. Kargoya boşuna mı para veriyorum ben. Rezalet bir sistemleri var! Hizmet sıfır! Aldıkları parayı asla hak etmiyorlar.

Nurefşan Nurefşan 183 Okunma

Cevaplar

 • Nurefşan05 Ocak 2018

  MNG Kargo Başakşehir şubesi kargomu getirmiyor. Bu 4 oldu. Üstelik telefonları açmıyorlar. Sürekli gidip kendim almam gerekiyor kargoyu daha önce de şikayet yazdım ama yine çözüm bulunamadı. Artık şu sorunu çözün ya da bu işleri bırakın.

 • Nurefşan24 Aralık 2017

  Şikayetim doğrultusunda geri arandım. Kargomun tekrar harekete geçirileceği söylendi fakat 2 gün boyunca hiç bir şekilde dağıtıma çıkmadı. En sonunda kendim gidip almak zorunda kaldım. Şikayetim yetersiz kaldı, hiçbir aksiyon alınmadı!

 • MNG Kargo Temsilcisi20 Aralık 2017

  Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

 • MNG Kargo Temsilcisi20 Aralık 2017

  Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler