12 Eylül 2013 #2008660

Kargomuz MNG Kargo'nun Deposunda Kaldı!

Ea 536471 nolu fatura ile adana kozan şubenizden gönderim sağlanılan 8 kutu gönderimiz için temsilcileriniz tarafından ücret belirtilmeden fiş kesilmeden karşı ödemeli olarak alıcıya gönderim sağlanan kargo ücreti 214tl olduğu için alıcı tarafından iade edilmiştir. Aynı kargo Adana Kozan başka kargoya 70tl ye gelmiş ve iade olarak aynı ürünü göndermekteyiz. Bu ücretin hakkaniyetli olmadığı inancındayız ve müşteri memnuniyeti sağlanması konusunda ve alıcıya teslim edilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.


Bu arada kargo iadesi ile ilgili müşteri temsilcilerinizle yapılan görüşmede daimi müşteri olmadığımızı yoksa 30 tl ye de gönderebileceklerini belirtmişler.

Seçil 60 Okunma

Cevaplar

  • Seçil14 Eylül 2013

    bana adana kozan şubesine konu ile ilgili dilekçe yazmamı ilettiler. böyle bir durumda süreci uzatmaya çalıştıklarını düşünüyorum.bölge müdürlüğünün direkt karar verebilmesi gerekmezmiydi?

  • Seçil12 Eylül 2013

    memnuniyetimizi sağlayacak bir geri dönüş bekler;iyi çalışmalar dileriz.

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön