21 Ekim 2016 #6747637

Cennet MNG Kargo Çalışanları İşlerini Yapmıyor!

Her defasında aynı sorunla karşılaşıyoruz. Cennet şube çalışanlarına iletişim eğitimi verilmesi gerekli. Karşısındaki müşteriye başını kaldırıp bakmaması bir tarafa 2 gündür adıma gelen kargomu alamıyorum. Çünkü koltuklarından kalkıp iş yapmak zor geliyor. İnsani davrandığımda almam gereken hizmeti alamadım, bağırıp çağırınca ne yapmaları gerektiğini hatırlayıp kargomu teslim ettiler. Her defasında bu tip sorunlarla karşılaşıyorum.


Örneğin defalarca arıyorum farklı günlerde telefona cevap vermiyorlar. Bir defasında ben yanlarındayken telefon çaldı ve boş olmalarına karşın bakmadılar telefona ısrarla. Ben 'telefona bakmanızda sakınca yok zannımca, cevap verebilirsiniz' dediğimde telefona bakıp müşteriyle konuştular. İş yapmak istemiyorlarsa çıksınlar işten onca iş arayan insan var. Hakkımızı yemesinler! Eğitim şart! Eğitimi algılayıp sindirecek insan da şart!

Rabia 176 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Rabia Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön