Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Çaykara MNG Kargo Erzurum Şubesi

profile
31 Mayıs
202

Erzurum Çaykara şubesinde kargom sabah kuryeye verilmesine rağmen kaç defa aramama rağmen gelmedi. Bu ne sorumsuzluk. Madem çıkmayacaklar oyalamasınlar milletti. Hala elime ulaşmadı resmen dalga geçiyorlar. Böyle yapacaklarını söyleselerdi yerinden alırdım! 😤

Çaykara MNG Kargo Erzurum Şubesi
Çaykara MNG Kargo Erzurum Şubesi
Çaykara MNG Kargo Erzurum Şubesi
+3

Gelişme
Gelişme

01 Haziran 11:44

Kargom gelmiş haline bakın! Annemin sağlığı için aldığım 300 TL'lik pekmezi... Gibi atmışlar sıkı sarmıştım Belli ki fırlatmışlar aldığım tencereyi bile yamultmuşlar. Benim mağduriyetimi kim giderecek bir daha asla buradan gönderim yapmayacağım. Yasal haklarımı da kullanacağım! Dünkü şikayetimin üzerine bu da tuz biber oldu!

Ek
Ek
Ek
+3
MNG Kargo Logo
31 Mayıs 19:55

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Olimpiyat Şubesinde Şehir Magandaları Türemiş

profile
12 Mayıs
185

MNG Kargo Erzurum olimpiyat şubesi çalışanı e*** adlı şahıs kendini şehir magandası zannetmekte olup gelen müşterilerin üstüne yürümekte, tehdit etmektedir. Bu şahıs bugün şubeye sözde eve gelip ulaşamadıklarını iddia ettikleri kargomun teslimi için kardeşimin üzerine yürümüştür. Orada çalışan hanım...

1 Destek
1 Yorum
5
Çözüldü

MNG Kargo Elime Ulaşmıyor

profile
13 Aralık 2022
351
"Dilan hanıma yardımları için çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu böyle çalışanlarınız olduğu için çok şanslı bir firmasınız"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 47 sn
Benzer Şikayet Yaz