09 Şubat 2015

MNG Kargo Zile Bastık Açan Olmadı Diyor Ama Asılsız!

Fu- 92237 numaralı kargom 5/2/2015 tarihinde kapıya gelmiş ancak zile basıldı açan olmadı diye teslim edilmemiştir. Ancak burası bir iş yeri olup kapı her çalındığında açılmaktadır. 07/02/2015 tarihinde MNG Kargo Ankara Hoşdere şubesiyle yaptığım görüşmede durumu açıkladım ve gün içinde teslim edileceği bilgisi verildi, tüm gün bekledim ne gelen oldu ne de kargo teslim edildi.

Kargo firmaları zile bastık açan olmadı diye bahanelerle kargoları zamanında teslim etmenmektedir. Bu bir bahanedir gönderide karşı tarafın iletişim bilgileri bölümünde GSM numaraları yazmaktadır kapı açılmadığında bu numaradan pekala ulaşılabilmektedir.

Kadir 236 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi09 Şubat 2015

    Merhaba Kadir Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

  • Kadir 09 Şubat 2015

    09/02/2015 tarihinde yine Ankara hoşdere şubesiyle telefon görüşmesi yaptım teslimatta görev yapan personelin acemi olduğunu adresi bulamadığını tarif edilerek adresi bulacağını ancak herhangi bir saat veremeyecekleri bilgisi verildi. Şükürler olsunki tıbbi bir paket değil maazallah hasta ihtiyacı için olsaydı personellerinin acemiliği sebebiyle hastayı kaybetmiştik.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön