MNG Kargo Zamanında Teslimatın Z'sinin Geçmediği Kargo Şirketi!

İrem C. |

Kargom sabah 9'da dağıtıma çıktı. Şubeyi defalarca aramama rağmen tabi ki telefon açılmadı, ve gün içerisinde teslimat yapılmadan kargom şubeye geri dönmüş. Bütün gün, dağıtımdaki kargoyu, sabah 9dan akşam 7ye kadar ha geldi ha gelecek diye bekledim. Ertesi gün zor şartlarla şubeye ulaştım kargomun durumunu sordum. Bir önceki gün yetişemediğini, o gün içerisinde teslimat yapılacağını söylediler. Sabah 10'da yine beklemeye başladık. Öğleden sonra 3 buçuk oldu, tekrar aradım. Kurye arkadaşın saat 5 5 buçuk gibi benim adresime geleceğini söylediler. Ve akşam saat 7 oldu yine kargo yok. Bugün dağıtıma bile çıkmamış! Madem ilk gün yetişmeyen kargonuz var, ertesi gün ilk onları teslim etmekle başlayın!

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem C.
  23 Ekim
  11:57

  2 gündür dağıtıma çıkıp, akşam paşa paşa şubeye geri dönen kuryeci 3. kargomu almamış bile dağıtım için. Bu nasıl iş? Evde kargo bekliyorum 3 gündür, beklerken günlük hayatıma devam edemiyorum, bekleyip duruyoruz sonuçta evin içinde. Diyorum ki ilk gün yetişmedi tamam! 2.gün önce yetişmeyeni teslim et! Yok, yine yok!

 • 21 Ekim
  15:08

  Merhaba Irem Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr