MNG Kargo Zamanında Teslim Edilmeyen Ürün!

Emre B. |

23.06.2016 tarihinde kj525*** gönderi kodu Hatay'dan gönderilen ürünüm müşteri hizmetleri görüşmesi sonrasında 1.5 gün içerisinde bağlı bulunduğum kargo acentesine iletileceği söylendi. Yani MNG Kargo müşteri hizmetleri bana 24.06.2016 tarihinde öğleden sonra en geç 6 ya kadar kargodan alabileceğimi söylediler.O gün kargo gelmedi yanlış hatırlamıyorsam 3 ya da 4 kez müşteri hizmetleri ile görüştük sonra kargo şubesini aradım ve kesinlikle böyle bir şeyin olmayacağını kargomun 25.06.2016 tarihinde kargoda olacağını söylediler.

25.06.2016 yani bugün kargoyu aradığımda kargonun gelmediği müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda da ''nasıl böyle bir şey olur normalde 1.5 gün içinde teslim edilmesi gerekiyordu'' gibi bir kelime kullandılar. İşin ilginci benim kargom halen ortada yok ve nerede olduğu belli değil kimse cevap veremiyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  30 Haziran
  14:44

  Bilgi dönüşü vs.. yapılmadı adamlar kale alıp bir telefon dahi etmedi zor bela kargoyu bulduk fakat kargonun içersinden şarj adaptör çalınmış. MNG kargoyu bu saatten sonra kesinlikle kimseye önermiyor ve bir daha hiçbir alışverişimde bu kargoyu tercih etmeyeceğimi beyan ediyorum.

 • 27 Haziran
  13:47

  Merhaba Emre Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr

 • Emre B.
  27 Haziran
  11:36

  Firma geri dönüş sağlamıyor ve bugün ürünü bana kargolayan arkadaşa kargodan 1 kişi gidip tutanak tutmuş sebebide kargonun kaybolması. 1000 TL'lik ürün kaybolmuş böyle bir kargo şirketi olabilir mi?