MNG Kargo Yine Ve Yine Getirilmeyen Ürün!

Aslı Eren Ö. |

04.10'da İzmir Rönesans Veterinerlikten gönderilen kargom 05.10 tarihinde Aydın Zeybek şubesine ulaşmasına rağmen hala tarafıma ulaşmamıştır. Kargomun Aydına ne zaman ulaştığı bilgisine de merkezinizi arayarak öğrendim. O kargoda köpeğimin ilaçları bulunmaktadır. Teslim etmeyi beceremediğiniz bu ilaçlarla bir canlının hayatını riske atmayı da becermiş oldunuz. Daha önce de Zeybek Şubenizi teslim etmediği kargo ve hakaret dolu sözlerinden dolayı şikayet etmiştim.

Ama anladığım kadarıyla sizin için hiçbir önemi yok. Aydın ilinde veya bir başka ilde de bu şekilde sorumsuzca davranan bir şirketseniz bu işi yapmayın. Personel yetersizliği, iş yoğunluğu gibi nedenlerle üreteceğiniz hiç bir bahane kabul göremeyecektir. Çünkü daha öncede yapmış olduğum şikayette de özür dilemiştiniz ama görünen o ki sadece laf üretiyorsunuz. Size önerim kargo geldiği zaman alıcıya mesaj atın gidip alalım...

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  08:43

  Merhaba Aslı Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr