MNG Kargo Yetkilisinin Telefonda Hakaret Ediyor!

Yasin T. |

31.12.2014 tarihinde MNG Kargo'ya 11 gibi arayıp ne zaman geleceklerini sordum onlar ise biz net bir şey diyemeyiz dediler evde bekle en son saat 16'da tekrar aradığımda ben bekliyorum hala ne zaman gelir diye sorduğumda biz saat 15 gibi geldik dediler bir anda telefon kapandı. Daha sonra tekrar aradım hemen kapıya da kağıdı bıraktık gittik dediler.

Daha sonra gelip buradan alacaksın diye emrivaki konuştu bende geçerken bırakma şansınız yok mu dediğimde biz saf mıyız oraya kadar sürekli mazot yakacağız diyerek bana bağırdı. Ben haksız dahi olsam bu bana bağırmaları doğru mu bilmiyorum daha detaylı bilgi için şirket yetkilileri ile görüşmek istiyorum asıl terbiyesizliği yetkililere anlatacağım...

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin T.
  12 Ocak
  16:20

  yani mng kargo gibi kurumsallaşmış bir firmanın böylesine ilgisiz böylesine sorumsuz davranması benim tüm sinirlerimi bozmuştur ve bunun sonucunda aldığım kararla tüm arkadaş çevrem yakınlarımın bir daha mng kargoyu kullanmaması için elimden geleceğini yapacağımın sözünü burada veriyorum.Bundan sonra her türlü kötüleme kampanyasına açık olsunlar.

 • Yasin T.
  12 Ocak
  16:16

  Sayın MNG Kargo yetkilisi ben sizi aradım defalarca aramama rağmen bir türlü ulaşamadım

 • 08 Ocak
  13:38

  Merhaba Yasin Bey,

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr