09 Aralık 2015

MNG Kargo Yavaş ve Sistemsiz Çalışan Kargo Şirketi!

Ayın 4'ünde şubeye ulaşan paket halen gelmedi, müşteri hattını aradığımda efendim şube bize evde bulamamışlar diye belirtmiş dedi bu kısmı komik çünkü ayın 5'inde gönderilen başka bir paketi evde olmadığımı söyledikleri gün teslim ettiler gelen delikanlıya şubede daha evvel gelen paketi sorduğumda görmedim abi dedi olabilir görmedin diyelim peki senin şube evde yokmuşum masallarını neden okumuş ve 7'si oldu yoksun 8'i oldu yoksun 5 gün geçti hala yoksun. MNG Kargo'da kimin kimseden haberi yok belli diyelim ki size 3 paket geldi bunları tek tek getirmekteki mantık nedir? Bu işi bilen biri varsa MNG'de adıma gönderilen ve teslim edilip edilmeyen paketlere tarihlere baksın hallerini düşünsün.

Kürşat 82 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi09 Aralık 2015

    Merhaba Kürşat Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

  • Kürşat08 Aralık 2015

    Bu konuyla ilgili tavsiyem çoğu şubede masa başına uyuz kızlar alırlar bu işe yaramayan kızlar ne paketleri dizer ne adres koordinesi yapar ne de paketlerin dizayn süresi kontrolünden haberdardır ancak müşteri veya şikayet üzere dürtülerek iş yaparlar bunların yapması gereken çoğu işleri dağıtımdaki koşturan erkek elemanlar yapmak zorunda kaldığı için elbette dağıtım elemanları garibanlar süresinde birçok paketi teslim edemiyor bence içerdeki elemanlar her şeyi ayarlayıp ivedi dağıtıma sunsa ve yollasa şubelerde sorun kalmaz. Üst yöneticiler tarafından Müşteri hizmetleri konuşmaları denetlenmeli çok saçma ve acemi yalanlarla müşteri oyalama politikası başlamış. Benden kulaklara küpe anlayana.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön