MNG Kargo Ürünüm Teslim Edilmiyor!

Alper A. |

24.10.2014 tarihinde Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak online internet başvurusunda bulundum, gerekli bilgileri sağladıktan sonra sözleşme ve modemin adresime ulaşacağını söylediler,01.11.2014 bugünün tarihi olarak hala kargo elime ulaşmadı, tek sorumlusu da MNG Kargo şirketi.

Bundan 3 gün önce geldiklerini ve evde bulamadıklarını söylediler (Sms ile bildirildi) , fakat kargonun geleceğini bildiğim için evden ayrılmadım, hiçbir kurye gelmedi. Gelip beni bulamadıklarını söylemelerine rağmen kapıya kağıt bırakılması gerekiyor o da yok, yalan söyledikleri bariz, ertesi gün aradım kurye mevkinize yakın birazdan getireceğiz dediler yine yok, ürünü falan istemiyorum...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  17:03

  Merhaba Alper Bey,

  Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr

 • Alper A.
  04 Kasım
  22:40

  4440606 numaralı telefona 4 gün önce bildirdiğim şikayet Ege bölge müdürlüğüne aciliyeti belirtilerek iletildi fakat o şekilde bile geri dönüş olmada , değil ki bu site üzerinden siz birşeyler yapasınız,bu kadar sorumsuz bir şirket görmedim , tüm müşterileriniz aynı şekilde şikayetçi,Sizde buradan 1 ay sonra geri dönüş yaparsınız heralde..