MNG Kargo Ürünüm Kayboldu!

Haluk Yener Ü. |

Beta Ayakkabı sitesinden iki adet ayakkabı siparişi verdim. 3 Eylül günü ayakkabım ulaştı. Sonra 7 Eylül günü model değişimi için MNG Kargo Libadiye şubesinden ıa189053 takip koduyla geri gönderdim. Bugün şirketi aradığımda ellerine sadece 1 kutu geldiğini diğer ayakkabının gelmediğini iddaa ediyorlar. Libadiye şube iki kutuyu birbirine bantlayıp teslim ettiklerini söylediler. Ya beta ya da MNG Kargo benim ayakkabımı kaybetti ya da alındı. Kimse soruma kesin bir cevap vermiyor. Libadiye şubeyi arıyorum beni Bakırköy yönlendiriyor. Bakırköy telefonlara cevap vermiyor. Bölge müdürlüğünü aradım bizim işimiz değil diyorlar. Ben böyle anlayış görmedim. Resmen yıldırma politikası uyguluyorlar.

Etiketler :

Şube Erişim Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haluk Yener Ü.
  29 Eylül
  14:54

  29 Eylül oldu olayın üstünden 3 hafta geçti bırakın gereğini yapmayı 1 kişi bile beni arayıp bilgi vermedi. Siz kimi kandırıyorsunuz. Betayı arayıp ayakkabıyı kaybettiğinizi kabul etmişsiniz. Daha bu işi niye uzatıyorsunuz. Hala bekliyorum ve bu işin peşini bırakmıyacağım!

 • 14 Eylül
  09:41

  Merhaba Haluk Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr