20 Ekim 2016

MNG Kargo Ürün ve Fatura Kayıp!

Giyimkent şubesinden Bor Şubesine ürünler gönderildi ve tam 1 ay boyunca bizi oyalayıp ürünlerimizi iade etmediler. Müşterimiz ürünleri şubeden teslim almayınca, biz ürünlerin birkaç gün içerisinde iadesini beklerken 1 ay boyunca ürünler şubede bekledi ve geldiğinde paket yırtılmış ürünlerden 1 tanesi alınmış, diğer ürünler kullanılmış ve fatura kayıp olarak geri iade edildi.

Durumu hemen Giyimkent şubesine bildirmemize rağmen olayı geçiştirircesine 'bizim yapabileceğimiz bir şey yok' diyerek bizi suçlarcasına böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyledi. Bu durumu genel merkeze de ilettik ve henüz bir sonuç alamadık. Mağduriyetimizin giderilmesi için yetkililere çağrıda bulunuyoruz, aksi takdirde elimizde bulunan güvenlik kamerası kayıtlarıyla durumu ilgili yerlere iletip hukuki süreç başlatacağız.

Emin 211 Okunma

Cevaplar

  • Emin 21 Kasım 2016

    Bir ay oldu hala sonuç yok. İkinci vaka yaşandı kargo kayıp ve o da sonuca ulaşmış değil. Kargolara ne olduğu belli değil, muhatap bulamıyoruz sonuç alamıyoruz. Giyimkent şubesinden artık bir beklentimiz yok, merkeze durumu ilettiklerini söylüyorlar, ama biz inanmıyoruz, çünkü MNG gibi kurumsal bir firma bu kadar vurdum duymaz olamaz, olmaması lazım. Bu durum çözülmezse hukuki süreç başlatılacaktır.

  • Emin 21 Kasım 2016

    Bir ay oldu hala sonuç yok. İkinci vaka yaşandı kargo kayıp ve o da sonuca ulaşmış değil. Kargolara ne olduğu belli değil, muhatap bulamıyoruz sonuç alamıyoruz. Giyimkent şubesinden artık bir beklentimiz yok, merkeze durumu ilettiklerini söylüyorlar, ama biz inanmıyoruz, çünkü MNG gibi kurumsal bir firma bu kadar vurdum duymaz olamaz, olmaması lazım. Sadece oyalayıp zamanımızı harcıyorlar. Bu durum çözülmez ise hukuki süreçle beraber

  • MNG Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön