MNG Kargo Ulaşmayan Kargo Ve Müşteriye Karşı İlgisizlik!

Sezen E. |

Bu sabah ve gün içinde aradığım MNG Kargo, kargomun gün içinde geleceğini söyledi, dışarıda acil işim var kargoyu dağıtan çalışanınızı arayıp bu akşam mesai bitimine kadar kesin getirecek mi bilgisini verebilir misiniz dedim, birkaç saniye bekletip arkadaşımız meşgul açmıyor telini dediler, benim numaramı bırakayım çalışanınızla görüşünce beni arar mısınız dedim, sinirli bir ses tonuyla ama hanım efendi biz çok yoğunuz arayamayız, dediler.

Şu an yine aradım yine elemanları telefonunu açmıyor meşgulmüş ve onlarda çok yoğunmuş beni arayamayacaklarını söylediler. Bu adam durmadan telefonunla mı konuşuyor, sonra şubeden arandığını görmüyor mu? İlgi alaka sıfır, acil işim de iptal oldu mağdurum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezen E.
  14 Ocak
  17:09

  Merhaba,
  nasıl geri dönüş yapılacak, bu sabah yine ben aradım, yolda dediler, akşam oldu yine hala kargo yok... Hayır kargonun erken gelmemesi değil sorun, sorun yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz. Adam gibi bugün gelmeyecek yarın gelecek deseler. Evden çıkamıyorum gelecek diye... Dün de bu günde kargo filan gelmedi, ama her aradığımda yolda diyorlar telefonda müşteri temsilcileriniz.

 • 14 Ocak
  14:02

  Merhaba Sezen Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr