12 Şubat 2016

MNG Kargo Ücretlendirme Şoku!

MNG Kargo ile 11.02.2016 tarihinde şubeden adrese teslim edilmek üzere İstanbul'dan Bursa istikametine 1 kg dahi ağırlığı bulunmayan kargo gönderiminde bulunduk. Fakat sanırım gönderici yaşlı biri olduğundan dolayı kargoyu öncelikli gönderime alıp fahiş fiyat ile kargo gönderimizde bulunulmuş.

Akşam eve geldiğimde faturada bulunan fiyatı görünce şaşırdım. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde kargonun öncelikli gönderim yapıldığı iletilmiş ve toplam 500 gram ağırlıkta bulunan ürün faturaya 1 kg olarak yazılmış. İnsanları nasıl kaldıracağınızı bence şaşırmış durumda olan bir kargo şirketi.

Karşı tarafta kargoyu alacak olan kişi karşı ödemeli bu fiyatı kabul etmiyor. Kargoun geri gelmesi durumunda bende bu fiyatı verip bu ürünü iade almayacağımı belirtip bir hukukçu olarak elindeki fatura ile birlikte insanları tüm internet sitelerine yayınlayacağım.

Ahmet 605 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Şubat 2016

    Merhaba Ahmet Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

  • Ahmet 12 Şubat 2016

    11.02.2016 tarihinde MNG Kargo ile 500 gramlık ürün gönderiminde bulunduk. Karşımıza çıkan fahiş bir fiyat 39 TL. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ürünün öncelikli kargoya alındığı belirtildi. Öncelikli kargoya alınmasa bile 500 gramlık ürün 28 TL'ye tekabül ediyor. Yurtiçi Kargo şirketi ile Diyarbakır'dan İstanbul'a 20 kg ilk peynir geldi. Fiyatı ise 22 TL. MNG kargoda 500 gramlık ürün 39.00 TL. Sakın siz siz olun sakın MNG Kargo ile ürün göndermeyin. Benim ağzım yandı. MNG Kargo ile ürün göndermek değil kapısının önünden dahi geçmem. MNG Kargo şirketi dışında istediğiniz kargo ile gönderin bu fiyatın yarısından aşağı fiyat ile çok rahat gönderim yapabilirsiniz. Bir hukukçu olarak şikayetimi sadece buraya değil tüm internet sitelerine yayınlayacağım. Beni kandırdıkları gibi başka insanlar kandırılmasın. Sakın kanmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön